Ora per femra Guess | Ore ne shitje online

25,864L

In stock

Kategoria:

Ora Guess W1097L3

Ora per femra Guess | Ore ne shitje ne Dyqan Taxi

Modelet e Dizajnuara nga dhoma e orave ne shtepine e madhe te modes Guess per burra dhe per gra varjojne nga modelet me elegante deri ne orat me stil shumengjyresh. Themeluar ne Bevery Hills ne vitet 80, marka Guess shume shpejt filloj te ngjis shkallet e suksesit. Duke u bere nje nga ndermarrjet me te famshme dhe te njohura ne bote. Linja e orave eshte prezantuar per here te pare ne vitin 1984. 

Ky model terheqes dizajnuar nga marka e njohur ne rang nderkombetar permban nje efekt mahnites ne doren tuaj.
Elegante dhe plot shkelqim me guret ndricues te cilet i dhurojne nje finese jo vetem ores por edhe dores suaj. Nderthuret me se mire dhe me veshjet sportive qe gjenden ne garderoben.
Projektuar per tu pershtatur me cdo veshje.

Xhami i qarte si nje Kristal

Me nje fushe pamje te qarte ne ngjyre te bardhe dhe emrin kompanise. Dizajnuar me tre rrathe te vegjel te cilet ju tregojne daten e sakte dhe diten ku ndodheni. Xham i forte este nje nga sume avantazhet e tjere te kesaj ore elegante per femra.

Rripat e celikut prej inoksi te saj jane jashtezakonisht te qendrueshem dhe mund te zgjasin per shume kohe nese mirembahen.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances.

Ore per Femra Guess

Specifikat | Ore Guess per femra ne shitje | Dyqan Taxi

Marka: Guess
Gjinia: Femra
Gjeresia: 40mm
Thellesia: 10mm
Analoge/Dixhitale: Analoge
Forma e Kases: Rrethore
Kundra ujit deri ne 30 metra


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Main Menu

Ora per femra Guess | Ore ne shitje online