Llampa Led per Shtepi | Sensor Bright | Blerje Online

1,139L

In stock

Kategoria:

LLAMPA LED PER SHTEPI

Llampa Led Ekonomike per shtepi | Led Express | Llampa JO Elektrike | Sensor Bright |

Sensor Bright | eshte nje drite e sigurise LED.

Nese jeni duke kerkuar per nje drite sigurie me vlere te madhe atehere Llampa Led me Sensore e markes JML eshte ideale.
Drita eshte nje burim i rendesishem kur ndodhemi jashte apo kur nuk kemi drita ne shtepi.

Llampa LED JML  e cila aktivizohet dhe fiket automatikisht. Keshtu ju keni drite vetem kur ju nevojitet!
Lehtesisht e montueshme brenda dhe jashte.
Nuk ka nevoje per instalime dhe rremuje te madhe. Sensoret e tyre te drites nxitet midis 3.7m deri ne 5m.

LLAMPA LED ME SENSORE PER NE SHTEPI | JO ELEKTRIKE

JETEGJATESI DERI 10,000 ORE

Llampa Led Me Sensor per shtepi

Detekton levizje deri ne 3 metra larg dhe qendron ndezur per 20-30 sekonda.
Eshte perfekte per ndricmin e zonave te erreta rreth pjeses se perparme, te pasme dhe anes se shtepise ose biznesit tuaj.
Praktike ne perdorim kur qendroni jashte apo kur jeni duke punuar ne kopsht ne erresire.
Eshte nevojshme per ambientet e erreta te shtepise suaj pasi keni veshtiresi ne gjetjen e objekteve, pengoheni kur ecni apo nuk arrini te hapni deren e shtepise per shkak te erresires.
Ju mund ta vendosni ku deshironi për të patur ndricim më të mirë.

LLAMPA PER SHTEPI | KUZHINE | DOLLAP | ME SENSOR

Llampa jo Elektrike LED Ekonomike e cila sherben per ju dhe familjen dhe miqte tuaj duke ju ndricuar rrugen dhe ambjentin ne cdo rast.
Ndricues universal  me llampa LED, me sensor levizje dhe qe instalohet shpejt.
Mund ta vendosni praktikisht kudo pasi është e vogël dhe lehtësisht e montueshme.
Ndricon me shume se llampat e zakonshme.
Mund ta perdorni per kamping | ndricuesi do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja.
Per ecje apo peshkim | Kur jeni duke ecur dhe papritur ju ze nata,  Llampa led  eshte zgjidhja ideale dhe produkti i cili nuk duhet te mungoje ne canten tuaj . Mund të përdoret si një llampë në një dollap. Në këtë rast sapo dollapi haper drita do të ndizet me një herë.

FUNKSIONON ME 4 BATERI AAA DHE KA SENSOR AUTOMATIK TE LEVIZJES

sensor bright light ne dyqan taxi

SENSORI I LEVIZJES | AKTIVIZIM AUTOMATIK I DRITES

Sapo llampa te shohi levizje me sensorin e integruar ne te automatikisht do te ndizet . Shume e pershtatshme per dollape rrobash, magazina dhe pjese te ndryshme ne shtepine tuaj ku nuk ka ndricim te mjaftueshem dhe nuk keni pamje te mire gjate dites apo nates. Llampa mund te montohet edhe ne pjese te jashte , poshte shkalleve , ballkonit etj.
Aplikim edhe ne makina ne disa bagazhe qe nuk kane ndricim te mjaftueshem.

Ka 7 llampa led dhe mund te vendoset ne pozicione dhe kende te ndryshme.
Llampa do te qendroje ndezur per 30 sekonda , kohe e mjaftueshme per te kontrolluar apo per te pare ate qe deshironi.

Mund ta montoni ne ballkon dhe sapo te dilni per ta pare dicka do te keni drite automatike fale sensorit me ndjeshmeri te larte te integruar ne pajisje.

Llampa Led per shtepi Ekonomike | Led Express

Karakteristikat

– Sensoret e integruar zbulojne erresiren dhe levizjen
– Ideale per brenda & jashte
– Koka rrotulluese drejtuese.
– Pozicioni driten pikerisht aty ku eshte e nevojshme
– Funksionon me Bateri. Keshtu qe nuk ka nevoje per instalime.
– Lehte per tu perdorur, fiksuar, vidhosur, ngjitur.
– Rezistent ndaj motit
– Llampa Ekonomike Led Light

Permasat | 11*11*14cm
Ngjyra | E bardhe
Llampa me Bateri | 4xAA 1.5V (Nuk perfshihen)

Led per shtepi me sensor me levizje


Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


LLAMPA JO ELEKTRIKE | EKONOMIKE | ME BATERI | LED EXPRESS

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Llampa Led per Shtepi | Sensor Bright | Blerje Online