Rrip sigurie per femijet – Child Anti Lost Strap

1,024L

In stock

Kategoria:

Child Anti Lost Strap

Rrip Sigurie per femijet tuaj ne Dyqan Taxi | Child anti lost strap | Femijet e Tiranes.

1 Parzmore Udhetimi per femijet tuaj.

Rrip Anti humbjes se femijeve eshte krijuar per te mbajtur femijet tuaj prane jush gjate udhetimit publik ku ka dyndje me njerez. Lejoni femijen tuaj te shqyrtoje ato cfare e bejne kurioze gjate ecjes, sepse cilesia e mire e rripit anti humbjes se femijes  do t’ju lejojne te qendroni gjithmone te lidhur me femije tuaj. Ai do te jete gjithmone i sigurte gjate udhetimeve me vende te mbushura me njerez.

Ky artikull vjen si nje kordon i zgjatur plastik, i mbeshtjelle i cili mban nje brez dore ne secilen ane te tij. Nje per t’u veshur nga te rriturit dhe nje nga te vegjlit. Rripat e dores jane te rregullueshme. Kablloja mund te shtrihet deri ne gajtesine 2.5 metra. 

Eshte perfekte per tu perdorur kur shkoni ne park, supermarket dhe aeroport me femijet tuaj. Siguria e femijeve tuaj eshte ajo cfare ka rendesi. Perbere nga celiku i cili nuk ndryshket i perforcuar me tela te qendrueshem PU veshtire per tu prere me thike. I veshur me nje material te bute, i rehatshem dhe antialergjik. Siperfaqja e lemuar e sfungjerit te bute nuk do te demtoje duart e femijes dhe as nuk do e pengojne ate. Ka nje rotacion deri ne 360 grade. femijet mund te levizin lirshem.

Rrip Sigurie per femijet | Anti Lost Strap ne Dyqan Taxi

Rryp anti lost per femijen

1. Te dizajnuara per lidhjen ne kyc me femijet tuaj. me gjatesi deri ne 2.5 metra.
2. Perbere nga nje material i forte qe ofron siguri dhe nuk do e irritojne kycin e femijes tuaj.
3. I shkelqyer per perdorim ne ambjente me vende plot njerez.
4. Dizajn i rehatshem, cili i ofron siguri femijeve per te eksploruar mjedisin.
5. Mund te perdoret nga femije deri ne 10 vjec | Femijet e Tiranes |


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi! 

Main Menu

Rrip sigurie per femijet – Child Anti Lost Strap