MiraScreen G4 Plus – Wifi Dongle UHD

2,979L

In stock

Kategoria:

MiraScreen G4 Plus

MiraScreen G4 Plus – Wifi Dongle Review | Password ne Dyqan Taxi.

Dizajn Elegant i permiresuar!

Veshje mat me cepa te lakuar idealizojne pamjen e saj. Projektuar ne nje madhesi kompakte e cila eshte e lehte per tu transportuar dhe pershtatur per perdorimin e saj me tekonologjine me te fundit. Vetem me nje klik mund te ndryshoni modalitetin e perdorimit per iPhone ne perdorimin per Android. Kaloni lirshem midis menyres Airplay dhe Miracast.

Suporton Shumellojshmeri pajisjesh!

MiraScreen G4 Plus suporton iOS 8.0 dhe pasardhesit e tij, Winodws 8.1 dhe me siper, macOS 10 dhe modelet me te rinj, Android 4.2. Gjithashtu mbeshtet perdorimin e Laptop dhe PC. Mund ta lidhni me telefonat inteligjent, laptop, projektor dhe pajisje te tjera te pajisura me porte HDMI.

Lidhni Telefonin tuaj me HDTV fale MiraScreen G4 Plus !

Shihni gjithcka qe mban telefoni juaj me nje pamje kinematike. Kaloni kohe me familjen dhe miqte tuaj duke shijuar kinemane ne shtepine tuaj. Videot, fotot dhe filmat tuaj te preferuar ne nje ekran me te mire. Thjeshte lidheni kete dongle me televizorin tuaj HD dhe mund te shikoni permbajtjen nga nje Laptop. Tablet apo smartphone.

MiraScreen G4 plus lojrat tuaja ne nje ekran me te madh 0

Perdorni telefonin tuaj si nje kontrollues per eksperience impresive ne lojerat tuaja. Shmangni dhimbjet e qafes duke pare gjate gjithe kohes poshte ne ekranin e telefonit tuaj. Lojrat telefonike perjetohen me mire ne nje ekran me te madh. Konsumi i ulet i energjise dhe nxehtesi e ulet jane nje tjeter avantazh i kesaj pajisjeje.

MiraScreen Review | Password

Miracsreen G4 Plus televizor Dyqan Online Albania

Specifikat

Marka: Mirascreen
Modeli: G4 Plus
Wireless WiFi Display Dongle
CPU: Single Core AM825X
Sistemi Operativ: Linux 3.0.8
Display Mode: Miracast, DLNA, Airmirror, Airplay
Sistemet qe suporton: Mac, Android 5.0, iOS 8.0 dhe me siper, Windows.
Suporton: Audio, Photo, Website, Youtube, Hulu Plus, IDMB, Quickflix, Family on TV etj.


Blerje online ne menyre te sigurt ne Shqiperi vetem ne Dyqan Online | Dyqan Taxi! 

Main Menu

Vendmbajtëse

MiraScreen G4 Plus – Wifi Dongle UHD