Mbulese per Divane | Couch Coat Sofa

1,714L

In stock

Kategoria:

MBULESE PER DIVANE

Mbulese per Divane | Mbulesa Divanesh Couch Coat Sofa | Dyqan Taxi

Mbroni divanin tuaj nga papastertite dhe njollat

Femijeve i pelqen te hane ne divan dhe divanet tuaj jane bere serisht me njolla akullore apo lengjesh? Apo keni organizuar party dhe te ftuarit padashje kane derdhur veren mbi divan? Te lash divanet eshte me te vertet nje pune e veshtire dhe e bezdisshme. Pastrimi kimik eshte i shtrenjte dhe qimet e kafsheve shtepiake nuk mund te hiqen kollaj nga divanet.

Hiqni dore nga menyrat e ndryshme te pastrimit te kimikateve dhe mos harxhoni kohe me fshesat me korent. 

Nese problemi me i madh qe keni hasur eshte te mbroni pamjen origjinale dhe shkelqimin e divanit tuaj atehere ne kemi zgjidhjen per ju. Shtroni kete mbulese per divane, e cila perdoret ne te dyja anet dhe eshte 100% rezistente ndaj ujit, njollave, qimeve te kafsheve dhe papastertive apo njollave te ndryshme.

Nje mbulese me cilesi te larte e nevojshme per cdo shtepi per te mbrojtur pelhuren origjianle te divanit tuaj.
Vendosja e kesaj mbulese mbron mjaft mire divanin.
Mbulesat e kraheve ofrojne rehati dhe mbrojtje shtese.
Krahet e Divanit jane pjeset me te ekspozuara te tij per tu bere pis me shpejte | Mbulese Coach Coat

Couch Coat Sofa

Mbroni divanin tuaj nga njollat e shemtuara qe shkaktohen nga femijet tuaj apo kafshet shtepiake.

Largoni njollat e lengjeve thjeshte me nje pecete te thate

Mbulesa eshte trajtuar me nje material special i cili eshte rezistent ndaj ujit apo lengjeve dhe nuk perthith asgje. Uji pao lengjet rreshkasin dhe nuk lene njolla ne mbulese. Por eshe ne ajo behet pis, thjeshte mund ta pastroni me nje pecet te thate.

Jepini nje pamje tjeter divanit tuaj te vjeter.

A ju eshte merzitur divani juaj i vjeter dhe deshironi ta nderroni? Nuk keni pse, ju mund ti jepni nje pamje krejtesisht tjeter me mbulesen e dicanit. Thjeste vendoseni mbi divan dhe shikoni sesi do te marr menjehre nje pamje sikur te ishte i ri.

Mbulese per Divane | Coat Coach

Mund te vendoset nga te dyja anet.
Zgjidhni ngjyren e geshtenjes apo ngjyre kremi.
Keshtu ju mund te ndryshoni pamje me nje rrokullisje te thjeshte sipas kerkese suaj.

Mbulesa Divanesh me llastik i cili nuk e lejon te levize

mbulesa divanesh mbulese per divane

Mbulesa eshte shume e lehte per t’u vendosur. Vendoseni mbi divan, dhe kaloni llastikun mbrapa divanit qe te mos levize. Pas perdorimit ju mund ta lani ne lavatrice. Nese nuk ju duhet ta perdoreni thjeshte paloseni dhe vendoseni ne dollap. ajo nuk do te zere shume hapesire.

 

 

Prodhuar me material pelhure te mbushur me tegela te cilet ndjehen ne prekje.
Eshte mjafte e lehte per ta vendosur ose thjeshte terhiqeni ku e shikoni te arsyeshme per ta hequr ose per ta lare ne lavatrice.
Mund ta lani me lehtesi nese behet e ndotur.

Mbulese Couch Coat Sofa | Gjithashtu mund ta perdorni dhe per te mbrojtur mobiljet tuaja te shtrenjta  nga qimet e kafsheve shtepiake .
Keshtu nuk do t’ju duhet te shqetesoheni per asgje.


Mund ta porosisni online kete mbulese divani unike duke kontaktuar ne numrin  0682141111 | Dyqan Taxi 

Main Menu

Mbulese per Divane | Couch Coat Sofa