Ora dore Michael Kors | Ore per femra ne shitje

25,864L

In stock

Kategoria:

ORA MICHAEL KORS PER FEMRA

Ora dore Michael Kors per femra – Ore ne shitje online ne Dyqan Taxi.

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Ora Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg. 

Ore dore Michael Kors per femra ne ton te arte e cila permban rrathe kristalesh te panumert. Karakterizohet nga levizje kuarci ne nje ekran analog. Dizajnuar me nje rrip rreshire me shtrengim te palosur me siguri te dyfishte butonash. Rezistente ndaj ujit deri ne 110m (330 kembe). E pershtatshme per tu mbajtur dhe gjate notit ose per zhytje ne siperfaqe, por jo per scuba diving.

Ora klasike per femra e rrumbullaket ne ngjyre gold rose me gure te ndritshme.
Levizja kuarci me ekran analog.

MICHAEL KORS ORA DORE NE SHITJE

Specifikat Ore Michael Kors Dore per femra ne shitje ne Dyqan Taxi.

Marka: Michael Kors
Modeli: MK6176
Per femra
Levizja: Kuartz
Permasa e Kases: 39mm
Trashesia e kases: 12mm
Materiali i kases: Celik Inoksi
Analog/Dixhital: Analoge
Kristale Minerali Rezistente
Trashesia e rripit: 12mm
Gjatesia e Rripit: 7inch
Rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra

ORE DORE MICHAEL KORS


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Main Menu

Ora dore Michael Kors | Ore per femra ne shitje