MiraScreen G2-4 | Wreless Dsiplay Dongle New

2,760L

In stock

Kategoria:

MiraScreen G2-4

MiraScreen G2-4 – Wifi Dongle Review | Password ne Dyqan Taxi.

Dizajn Elegant i permiresuar!

Forma e rrumbullakosur dhe materiali i saj idealizojne pamjen. Projektuar ne nje madhesi kompakte e cila eshte e lehte per tu transportuar dhe pershtatur per perdorimin e saj me tekonologjine me te fundit.

Wireless Display Dongle G2-4 2.4GHz eshte nje pajisje e vecante per lidhur telefonat inteligjente, tabletet me nje pajisje me ekran me te madh HD si HDTV, monitor apo projektor. Gjithashtu mbeshtet standarte te njohura si Miracast, DLNA AirPlay. Mund te transferoje video, te shfletoni ne internet, shikoni fotografi etj. 

Suporton Shumellojshmeri pajisjesh!

MiraScreen G2-4 suporton iOS, Winodws, Android. Gjithashtu mbeshtet perdorimin e Laptop dhe PC. Mund ta lidhni me telefonat inteligjent, laptop, projektor dhe pajisje te tjera te pajisura me porte HDMI.

Lidhni Telefonin tuaj me HDTV fale MiraScreen G2-4 !

Shihni gjithcka qe mban telefoni juaj me nje pamje kinematike. Kaloni kohe me familjen dhe miqte tuaj duke shijuar kinemane ne shtepine tuaj. Videot, fotot dhe filmat tuaj te preferuar ne nje ekran me te mire. Thjeshte lidheni kete dongle me televizorin tuaj HD dhe mund te shikoni permbajtjen nga nje Laptop. Tablet apo smartphone.

MiraScreen G2-4 lojrat tuaja ne nje ekran me te madh!

Mirascreem G2-4 Miracast Airplay Dyqan Online

Perdorni telefonin tuaj si nje kontrollues per eksperience impresive ne lojerat tuaja. Shmangni dhimbjet e qafes duke pare gjate gjithe kohes poshte ne ekranin e telefonit tuaj. Lojrat telefonike perjetohen me mire ne nje ekran me te madh. Konsumi i ulet i energjise dhe nxehtesi e ulet jane nje tjeter avantazh i kesaj pajisjeje.

MiraScreen Review | – Password ne Dyqan Taxi

Specifikat

Marka: Mirascreen
Modeli: G2-4
Wireless Display Dongle 2.4GHz
CPU: Single Core AM825X
Dimensionet: 57*15mm
Pesha: 30.6g
Ngjyra: E Zeze
Display Mode: Miracast, DLNA, Airplay
Sistemet qe suporton: Android, iOS.


Blerje online ne menyre te sigurt ne Shqiperi vetem ne Dyqan Online | Dyqan Taxi! 

Main Menu

Vendmbajtëse

MiraScreen G2-4 | Wreless Dsiplay Dongle New