Bateri Origjinale Mi – Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi

1,714L

In stock

Kategoria:

BATERI XIAOMI ORIGJINALE | MI SMARTPHONE BATTERY

Bateri origjinale Mi – Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi | – Dyqan Taxi

Xiaomi Mi Original Battery

nje bateri  qe zgjat ne kohe .

Xiaomi smartphone baterry per smartphonin Mi bli online porosit dyqan taxi

Kohezgjatje te jashtezakonshme dhe kohe karikimi super e shpejte.Smartphone juaj nuk fle kurre me kete bateri mi .
Eshte perhere ndezur sa here ju tju nevojitet per raste urgjente . Jo vetem kaq por dhe per te regjistruar momentet tuaja me te vecanta .
Mbani kujtimet tuaja prane jush ne cdo cast me bateri mi  .
Mos u kufizoni me ne perdorimin e telefonit tuaj .
Bateri  me performance te larte me parametra ekonomik per te kursyer sa me teper .

Bateri original Mi – Xiaomi , bateria qe nuk lodhet asnjehere   !

Main Menu

Bateri Origjinale Mi – Xiaomi | Bateri per Smartphone Xiaomi