Bluetooth Car Charger | Karikues me Bluetooth

1,139L

In stock

Compare
Category:

KARIKUES ME MP3 BLUETOOTH PER MAKINE

Bluetooth Car Charger G7 , mund ta beni porosi online tashme ne Dyqan Taxi .

Car charger i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit . Karikues per makine me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes.Ky karikues per makine punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shume marka te tjera. Car charger shume praktik .Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte

Car charger G7 qe suporton thirrjet telefonike

Bluetooth Car Charger me Bluetooth stereo music play

BLERJE ONLINE TE SIGURTA NE DYQAN TAXI

Be the first to review “Bluetooth Car Charger | Karikues me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Bluetooth Car Charger | Karikues me Bluetooth