Kabell Karikimi | Fish iPhone | Mbajtese per makine

1,610L

In stock

Kategoria:

Fish Karikimi Mbajtese per Makine | Apple

Kabell Karikimi Fleksibel | Fish Per iPhone | Mbajtese per makine | Blerje Online | Dyqan Taxi

Kabell Karikimi Fleksibel per iPhone praktik dhe shume funksional . Ky kabell karikon cdo pajisje iPhone dhe iPad.  Karikues per telefonin tuaj dhe nderkohe qe jeni duke udhetuar mund te sherbej dhe si nje mbajtese telefoni. Duke ju mundesuar keshtu nje udhetim te qete. Nepermjet portes USB ju mund te lidhni telefonin tuaj me kompjuterin per te transferuar materiale ose thjeshte si nje karikues pajisjen tuaj. Mund ta lidhni gjithashtu me nje adaptor USB per nje karikim te drejtperdrejte nga priza .

Fish Karikimi Mbajtese per Makine | Apple

Kabell fleksibel per iPhone ne Dyqan Taxi

– Karikon telefonin tuaj njekohesisht sherben dhe si mbajtese
– Praktike, mund ta vendosni ne cfaredo pozicioni qe ju deshironi
– Mund ta perdorni ne rolin e nje GPS gjate udhetimeve
– Regjistroni dhe shkrepni foto nderkohe qe telefoni juaj qendron fale ketij kabell karikimi

Karikim telefoni dhe mbajtese makine | Fish iPhone | Dyqan Taxi

Main Menu

Kabell Karikimi | Fish iPhone | Mbajtese per makine