Fast Wireless Charger | Quick Charger

3,900L

In stock

Compare
Category:

KARIKUES WIRELESS ROCK

Fast Wireless Quick Charger Rock , Bli Online ne Dyqan Taxi

Karikues i shoejte i cili ju ofron nje eksperience te re. Nuk ju le asnjehre ne balte . Kthen baterine  e telefonit me lehtesi ne 100 % . Funksionon ne te dyja drejtimet ,nuk eshte nevoja ta rregulloni  per ta vendosur ne karikues. Thjesht uleni si te deshironi. Fast wireless Charger i shpejte dhe i perputhshem me te gjithe
smartphone-t .

ROCK QUICK CHARGER

Karikues fast Charger Wireless Rock Dyqan Taxi

Modeli : RWC0245
Tensioni: 5V
Ngjyre: E zeze
Dimensionet : D 99.7 x 7.5 mm
Pesha:137 g
Karikim i shpejte me Micro USB
Android dhe Apple

Bli online ne … Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Be the first to review “Fast Wireless Charger | Quick Charger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu