Power Bank Wuw – Y57 | Fast Charger 2 USB Port

2,519L

In stock

Kategoria:

POWER BANK WUW

Power Bank wuw – Y57 | Karikues Telefoni Portativ Fast charger me 2 Porta USB.

WUW eshte nje marke e njohur e aksesoreve per telefon me cilesi te larte dhe me nje cmim te ulet.  Dizajni ideal dhe i bukur kombinohen me teknologjine me te larte. 

Power Bank wuw Y57 10000 mAh

Nje performance e larte ne perdorim 

Power Bank Y57 Fast Charger – Dizajnuar per nje performance te kualitetit te larte. Ofron mbrojtje nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbi tensioni. Ju mund te karikoni pajisjet tuaja Android, Apple etj, lehtesisht dhe nje menyre te sigurte. Perputhet me te gjithe modelet e telefonave. Suporton pajisje te ndryshme si iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj.

Kapaciteti i tij eshte i mjaftueshem per te ngarkuar telefonat tuaj inteligjent 2-3 here plotesisht. Eshte perfekt per perdorime te perditshme, per te shkuar ne shkolle ose ne pune.

Power Bank WuW Y57 ne Dyqan Taxi

Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni | Power Bank Wuw

Me wuw PowerBank 10000mAh me 2 porta USB, ju mund te karikoni smartphone-in, tableten ose MP3 player-in kudo. Madje jo vetem 1 pajisje por 2 pajisje njekohesisht. Ai ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete. Ne canten tuaj, ne xhep ose dhe ne dore pa ju bezdisur aspak. Eshte powerbank i persosur per ta marr me vete pa ndonje rremuje shtese.


Nje karikues Wuw portativ telefoni qe suporton te gjitha modelet smartphone me karikim te shpejte. Telefoni juaj nuk do te flej asnjehere. Duke u gjendur prane jush ne cdo situate.


Qendra me e madhe Tregtare Online Dyqan Taxi

Main Menu

Vendmbajtëse

Power Bank Wuw – Y57 | Fast Charger 2 USB Port