Kufje me Bluetooth Magnet Ipipoo iPhone Samsung etj

2,059L

In stock

Kategoria:

KUFJE ME BLUETOOTH & MAGNET IPIPOO

Kufje me Bluetooth ne Dyqan Taxi | Kufjet me Magnet Ipipoo per Call Center, iPhone, Samsung, ne shitje online.
Mos kerkoni me per te gjetur kufjet e pershtatshme per te degjuar muzike nga telefoni apo kompjuteri juaj.

Tashme ka nje zgjidhje shume te mire dhe sigurisht ekonomike

Kufje me Magnet Ipipoo , te perballueshme nga te gjithe.  Magneti i integruar ju lejon te bashkoni dy kufjet bashke kur nuk i perdorni dhe mund ti mbani rreth qafes si nje varese.
Nje menyre e pershtatshme per ti pasur ato prane kur ju duhen. Hapini dhe vendosini ne vesh per te degjuar muzike.
Mund te perdoren per Android Apple e cdo sistem tjeter qe suporton lidhje me bluetooth.

Dizajn i rehatshem ne vesh dhe nje  Qendrim I sigurt pa aksidente.

Nje problem me kufjet me kabell eshte ngaterrimi i kabellit gjate kohes qe mbahen ne xhep apo ne cante.
Ky problem nuk ekziston me kufjet iPipoo, Ato rrijne rreth qafes ose ne cante, njesoj sic i vendosni.

KUFJE ME BLUETOOTH IPIPOO

Muzike e cilesise se larte

Kufje Wireless ne Shitje

Sigurohuni qe kufjet te qendrojne te vendosura dhe muzika juaj te mbetet e qete gjate gjithe kohes.
Mund ti perdorni kur vraponi | ciklizoni | ushtroheni dhe beni aktivitete te tjera.
Zvogelon zhurmat e jashtme. Mundëson zë më të qartë të mikrofonit kur flet me familjen ose miqtë.
Ju merrni bisede telefonike me cilesi te larte.
Mund te perdoren si Kufje per call center.
Madje jane me te rehatshme se kufjet e medha te cilat mund te peshojne me teper, ju krijojne dhimbje koke dhe veshi.

Kufje me bluetooth qe mund te perdoren edhe per Call Center

Flisni per ore te tera ne telefon nderkohe qe jeni duke u marr me dicka tjeter. Duart tuaja do te jeni gjithnje te lira.

 

Kufje me Bluetooth ne shitje, super cilesore te markes IPIPOO

Kufje me Bluetooth Dyqan Taxi

 

Kryeni biseda telefonike pa duar edhe ne rruge ose brenda qendrave tregtare.
Teknologjia me e fundit me bluetooth 4.2.
Lidhen lehtesisht me smartphone | tablet dhe pajisje te tjera muzikore te aktivizuara me | Bluetooth.
Punon me te gjithe Smartphone | Tablet dhe cdo pajisje tjeter me | Bluetooth.
Deri ne 6 ore bisede te vazhdueshme | 4 ore kohe muzikore.

Ndryshe nga lufjet tradicionale me bluetooth pjesa kryesore nu qendron afer kokes duke qene ne kete menyre me pak te ekspozuar ndaj rrezeve te bluetooth.

Mbajtese ergonomike per nje qendrim te sigurte ne vesh.

Gomine per ta mbajtur te shtrengurar fikse ne vend edhe gjate vrapimit apo fitness.

KUFJET E PERSHTATSHE PER FITNESS SPORT ETJ

KUFJE ME BLUETOOTH PER SAMSUNG ETJ & MAGNET IPIPOO

Kufje per iphone dhe Samsung  Ne shitje | Kufjet më të lira dhe më të mira në treg

Nje cilesi e larte e kufjeve Ipipoo. Cilesia e Awei ne cmim me te lire, te pershtatshme per te gjithe.

-Funksion Stereo Bass per efekt te mire te muzikes
-Reduktim i zerit te jashtem ju mundeson te perjetoni muzike te paster edhe pse ndodheni ne ambient te zhurmeshem
-Mikrofon i integruar, beni dhe merrni thirrje pa perdorur telefonin ose gjate levizjes me makine
-Mund te perdorni keto kufje edhe gjate stervitjes
-Lehtesisht te pershtatshme me veshin
-Ju do te mund te komunikoni me to dhe te ndryshoni muziken ose ta ndaloni ate me nje klikim
-Super Bass | relaksuese
-Konsum i ulet energjie

Kufje me Bluetooth Magnet Per iPhone Samsung etj

Mund te perdoren me cfaredolloj telefoni, kompjuteri laptopi, tablet etj.

Wireless Headset Stereo bluetooth ipipoo Dyqan Taxi

KUFJE MAGNETIKE – TE LEHTA – LONG STANDBY – PA SHKEPUTJE

Marka | ipipoo
Modeli | iL93BL
Type | In-Ear
Compatible with | iPhone,iPod,Mobile phone, Samsung
Bluetooth | 4.2 V
Frequency response | 20-20000Hz
Impedance | 16ohms
Kufje ipipoo
Sensitivity: 90dB±3dB
Music Time: 4h
Standby time: 200h
Talk time: 6h

Bli tani kufjet qe deshironi

Kufje me Bluetooth | Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem ne produktet e perzgjedhura ne menyre qe t’ju ofroj me te miren.
Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura persa i perket Teknologjise.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese ne treg.

Kufjet iPipoo Karikohen shpejte dhe mbajne disa ore, per nje eksperience muzikore te larte. Degjoni muzike apo shihni filmat tuaj te preferuar pa u shqetesuar nga askush. vendosni kufjen iPipoo ne vesh dhe zhytuni ne boten tuaj .

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Dyqan Taxi Kontakt – Tel 0682141111

iPipoo eshte nje kompani nen umbrellen e Kompanise AWEI e shquar per pajisjet super cilesore.
Cilesi e larte dhe cmim i pershtatshem per te gjitha produktet IPIPOO

KUFJE IPHONE | KUFJE SAMSUNG | KUFJE HUAWEI | 

Kufjet me Bluetooth jane te pershtatshme për të gjitha modelet e telefonave dhe cdo pajisje tjeter.
Desktop, Pc, Laptop, Android Tv Box , Celulare e cdo pajisje tjeter qe suporton lidhjen me bluetooth

Kufje me Bluetooth ipipoo per iphone samsung celular android tv box blerje online ne dyqan taxi

 

KUFJE ME BLUETOOTH IPIPOO NE DYQAN TAXI

iPipoo eshte nje kompani nen umbrellen e Kompanise AWEI e shquar per pajisjet super cilesore.
Cilesi e larte dhe cmim i pershtatshem per te gjitha produktet IPIPOO

Kufje me Bluetooth Ipipoo jane te pershtatshme per te gjitha modelet e telefonave dhe cdo pajisje tjeter qe suporton lidhjen me Bluetooth
Desktop, Pc, Laptop, Android Tv Box , Celulare e cdo pajisje tjeter qe suporton lidhjen me bluetooth.

 


Nëse nuk keni kartë krediti ju mund të kryeni blerje pa problem .
Zgjidhni opsionin paguaj ne dorëzim
Per cdo informacion Ju lutem të telefononi në tel 0682141111

Main Menu

Kufje me Bluetooth Magnet Ipipoo iPhone Samsung etj