Magnetic Phone Holder | Mbajtese Telefoni

978L

In stock

Kategoria:

MAGNETIC CAR PHONE HOLDER

Magnetic Car Phone Holder | Mbajtese Telefoni

Dizajn i shkëlqyeshëm i sigurt dhe i përshtatshëm për cdo përdorues. Ju mund ta përdorni këtë mbajtës pa kufizuar daljen e ajrit nga kanali juaj i makinës. Pershtatet me cfaredolloj makine dhe suporton te gjithe telefonat.

mbajtese telefoni magnetic car holder

Duke përdorur rrotullimin universal të kokës te Phone Holder, 360 gradë mund të rregulloni pozicionin e majtë dhe të djathtë. Eshte e ndertuar me magnet teper rezistent. Projektuar per te plotesuar nevojat tuaja. Nje aksesore qe duhet te jete ne makinen tuaj ne menyre qe te keni me teper lirshmeri dhe te shmangi pakujdesite qe mund te ndodhin kur duart tuaja merren me perorimine. tij.

E lehte per t’u instaluar dhe per ta pershtatur sipas funksionit qe ju duhet si mbajtese telefoni, GPS etj. Mund te kryeni telefonata nderkohe qe duart tuaja jane ne timon.

Mbështetje për thithjen magnetike në daljen e ajrit të automjeteve pa asnje pengese per daljen e tij.

Magnetic Car Phone Holder

magnetic car phone holder mbajtese telefoni

Karakteristika

– Anti-rrëshqitje.
– Forcë e fortë magnetike
Produkti eshte rezistent dhe oforn siguri per telefonin tuaj dhe kur makina mund te has gunga ne rruge.
– E hollë
Pamja e thjeshtë, kompakte dhe e lëvizshme, te ofron me teper mundesi.
– I sigurt dhe i përshtatshëm
Telefon, navigacion, operim me një dorë, vozitje më e sigurt
– Dizajn miqësor për përdoruesit
Fiksuar lehtësisht, larg nga priza e ajrit, nuk ndikon në ajrin qe del nga kondicioneri.
– 360 shkallë
Magnetic Phone Holder e pershtashme per t’u rrotulluar ne 360 grade. Vendoseni ne menyren e cila ju pershtatet me teper.


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Magnetic Phone Holder | Mbajtese Telefoni