PowerBank Wuw | Karikues Telefoni Portativ ne shitje

4,025L

In stock

Kategoria:

POWERBANK WUW 20000 | KARIKUES TELEFONI

PowerBank wuw – 20000mAh | Karikues Telefoni Portativ Fast charger me 2 Porta USB.

WUW eshte nje marke e njohur e aksesoreve per telefon me cilesi te larte dhe ne shitje me nje cmim relativisht te ulet.  Dizajni ideal dhe i bukur kombinohen me teknologjine me te larte. Ky Karikues Telefoni nga Marka WUW eshte nga me te fuqishmit Power Bank me kapacitet 20,000 mAh duke e bere shume te preferuar nga te gjithe. Karikoje, Hidhe ne cante dhe mos ki merak se ngelesh pa bateri.
Eshte pak i madh dhe i rende, por kjo eshte nje sakrifice qe duhet te bej gjithkush per te qene online gjithe kohes 

Performance e larte Karikues Telefoni | PowerBank WUW

Karikues Telefoni Portativ Power Bank WIW 20000mah

PowerBank Wuw – Eshte Dizajnuar per nje performance te kualitetit te larte. Ofron mbrojtje nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe mbi tensioni.
Ju mund te karikoni pajisjet tuaja Android, Apple etj, lehtesisht dhe nje menyre te sigurte pa patur frike se mund te ndodhi dicka si shpesh ndodh me pajisjet e lira. Ky karikues Portabel perputhet me te gjithe modelet e telefonave dhe tabletave. Suporton pajisje te ndryshme si iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei etj. e cdo lloj celulari tjeter .

KARIKUES TELEFONI PORTABEL

Kapaciteti i ketij Power Bank eshte i mjaftueshem per te ngarkuar telefonat tuaj inteligjent 2-3 here plotesisht.
Eshte perfekt per perdorime te perditshme, per te shkuar ne shkolle ose ne pune. Udhetime te gjata pa patur anjehere mendjen te karikuesi. Me kete karikues telefoni do te harroni te karikoni telefonin tuaj gjate udhetimeve.
Thjesht karikoni PowerBank dhe vendoseni ne cante. Mos u shqetesoni , ka karikim per te gjithe. Akoma edhe miqte tuaj mund ta huazojne gjate udhetimeve e pa frike se mbaron bateria.

POWER BANK WUW 20,000 mAh

 

Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni për të mos mbetur kurrë më të gjithë Offline

Karikues Telefoni Power Bank WUW 20000mAh me 2 porta USB, me kete karikues ju mund te karikoni smartphone-in, tableten ose MP3 player-in kudo. Madje jo vetem 1 pajisje por 2 pajisje njekohesisht.
Ai ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete. Ne canten tuaj, ne xhep ose dhe ne dore pa ju bezdisur aspak. Eshte powerbank i persosur per ta marr me vete pa ndonje rremuje shtese.


Nje karikues Wuw portativ telefoni qe suporton te gjitha modelet smartphone me karikim te shpejte.

Porosite tani dhe paguaj ne dorezim
Dyqan Taxi – Per Blerje te sigurta ne Shqiperi
Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

PowerBank Wuw | Karikues Telefoni Portativ ne shitje