Syze Virtuale VR Box | Realiteti Virtual

3,335L

In stock

Kategoria:

VR BOX SYZE VIRTUALE

Syze Virtuale VR Box |  Adjustable Glasses | Pamje 3D | Reality Glasses |

Syze VR box ju sjell ne nje eksperienc te shkelqyer per te pare filma ose per te luajtur lojra | Dyqan Taxi
Nga momenti qe i vendosni syzet, do ti shijoni video lojrat ne nje tjeter menyre.
Dizajni i syzeve eshte klasik ne menyre qe te ndiheni sa me komod gjate perdorimit te tyre.
Adjustable Glasses | stimulojne te parin ne distance.

Syze Virtuale qe ju ofrojn pamje 3D dhe ndjesi te mrekullueshme | Reality Glasses |

Syze virtuale vr box bli porosit online dyqann taxi

E lehte per te vendosur ne smartphon-in tuaj.
Shkon ne menyre perfekte me formen e fytyres tuaj.
Fleksibel per njerez te ndryshem.

Shijoni cdo cep te botes Virtuale dhe te luani karakteret e lojrave sikur te ishit ju vet.

Nuk do ndjeni lodhje vizuale edhe nese i mbani keto | Syze Virtuale | per nje kohe te gjate per shkak te pigmentit te lenteve.
Rripi eshte bere nga nje material i lehte, i cili mund te ul presionin perreth syve, fytyres dhe kokes duke ju ofruar nje ndjesi te rehatshme dhe te pershtatshme.
Mbulesa e perparme ndihmon ne shperndarjen e nxehtesise dhe ju ofron nje qetesi ne shijimin e botes virtuale.
Zhytuni brenda tyre per ore te tera | Shkeputuni nga nje realitet dhe humbisni ne Realitetin Virtual |

Mund te shikoni video 3D, pamje te plota dhe te shijoni pervojen e lojerave ne cdo kohe.
Nje shoqerues mjaft i mire per udhetimet tuaja dhe kohen qe qendroni ne shtepi.
Pershtatet per te gjithe llojet e  celulare-ve ( Android / IOS, etc). Jane kompaktibel me celulare si iPhone 7 | 7+ | iPhone 6 | 6+ | iPhone 5 | 5s | 5c | 5  Samsung Galaxy S5 | S6 | S7 | S8
Si dhe smartphone te tjere 4”-6.2” iOS | Microsoft | LG G6 | G5 | G4 | V20 | V10, Huawei | HTC | Nexus | Xperia per t’ju sjell nje pervoje krejtesisht mahnitese vizuale.

Mbulesa e perparme eshte e mbyllur plotesisht | Syze Virtuale |
E ben telefonin te ftohet gjate perdorimit, dhe eshte i shkelqyeshem per ventilim gjate perdorimeve te gjata. 

Specifikat | Syze Virtuale | Adjustable Glasses | Pamje 3D |

Dimensionet | 203*151*151mm
Pesha | 435g

Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi | Cmimet me konkuruese ne treg dhe produktet me te mira.
| Qendra Tregtare me e madhe Online |

Main Menu

Syze Virtuale VR Box | Realiteti Virtual