Kamera ne forme llampe Panoramike | VR Cam

4,370L

In stock

Kategoria:

KAMERA ME WIFI NE FORME LLAMPE

Kamera me Wifi ne forme Llampe Panoramike

A jeni i shqetesuar persa i perket sigurise ne shtepi apo ne ambjentin e biznesit tuaj?

Kamera 3D Panoramike me WiFi ju mban te qete dhe te sigurte per mjedisin tuaj dhe kur ju nuk jeni aty. Ju mund te monitoroni gjithe shtepine tuaj, apo zyren pa rotacion te kameres per shkak te pamjes panoramike prej 360 gradesh. Ju mund te merrni nje rezolucion te larte HD, video, audio dhe me pamje te qarta dhe te dukshme. Me cilesi Night Vision per te zbuluar cdo veprim ne vendet e erreta. Identifikon imazhin e qarte ne distance 5 deri ne 10 metra varet nga ndricimi i ambjentit.


Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Main Menu

Kamera ne forme llampe Panoramike | VR Cam