Mini Camera Recorder | Spy Cop Cam

2,864L

In stock

Kategoria:

MINI SPY CAMERA | COP CAM

Mini Spy Camera Recorder | Price ne Dyqan Taxi

Te shpezosh per nje kamera sigurie te fshehte ne shtepine tuaj mund te kushtoje shume para. Ndersa kjo Mini Kamera eshte zgjidhja e perballueshme nga te gjithe per ta mbajtur nen mbikqyrje shtepine tuaj dhe kur ju nuk gjendeni ne shtepi. 

Mini Spy Camera COPCAM eshte nje kamera mini pa kabllo e cila regjistron jo vetem imazhin por dhe audio. Madhesia e saj nuk e kufzon aspak performancen e persosur te regjistrimit HD. E pajisur me nje mikrofon te fuqishem per te regjistruar audio te persosur. Ajo monitoron 24 ore, diten dhe naten.

Shumica e kamera regjitrojne gjithe kohen pa pushim ndersa kjo kamera e vogel inteligjente regjistron vetem kur ka levizje. Ajo mund. te vendoset ne mur, ne mobilje dhe kudo qe t’iu shkoj ne mend.

Night Vision
Jo të gjitha kamerat e sigurisë në shtëpi mund të regjistrojnë gjatë natës. Por kjo kamera mundet. Ajo përmban 6 drita LED infra të kuqe që ju lejojnë të regjistroni dhe ne erresire. Per shkak se llampat LED infra të kuqe lëshojnë dritë të padukshme për syrin e njeriut, hajdutët dhe kriminelët e tjerë nuk do ta dinë se ata po filmohen. Kjo kamera mund te funksionoje ne ambjente te jashtme dhe te brendshme.

Mini Spy Camera Recorder | Price ne Dyqan Taxi

mini spy camera recorder price

Karakteristika

-Kamera sigurie kompakte, pa kabllo.
-Sensori i lëvizjes regjistron vetëm kur zbulohet lëvizja.
-E lehtë për t’u fshehur, kjo fale mases se saj më pak se 1 inç e forme kubi.
-Mikrofoni i fuqishëm regjistron audio.
-6 drita LED me rreze infra të kuqe regjistrojnë gjatë natës.
-Shikoni videot e regjistruara në kompjuterin tuaj.
-Rikarikohet përmes USB.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Mini Camera Recorder | Spy Cop Cam