Makine Qepese dore Mini | Makin dore ne Shitje

3,335L

In stock

Kategoria:

MAKINE QEPSE | MAKINA PORTATIVE

Makine Qepese Dore | Mini Makine per qepje | Makin Qepse |

Makin Qepse | E cila eshte e vogel | Shume praktike ne perdorim |

Mund te perdoret ne cdo lloj materiali.
Nje pajisje e domosdoshme per cdo shtepi.

Pantallonat tuaja te preferuara jane grisur ?
Xhaketa, jasyeku apo canta e shpines kane nevoje per tu qepur?
Duhet ti hidhni pasi sherbimi i rrobaqepeses eshte i kushtueshem edhe ju merr shume kohe?

Makina Qepse As Seen On TV 

Ruani rrobat tuaja | Kurseni para duke perdorur kete | Mini Makine qepese 

Nje pajisje kompakte | E cila mund te beje pothuajse gjithcka qe ben nje makin qepse e madhe.
Madje nuk ka nevoje per eksperience ne qepje.

Pajsije Mini & per cdo lloj materiali 
Eshte e thjeshte | Punon me ane te pedalit te kembes |
Nuk ju duhet eksperince ne kete fushe.
Thjeshte vendosni ne prize.
Lidhni fishin e pedalit me makinen | Mund te filloni te riparoni bluzen tuaj .
Ajo do te duket si e re ne vetem pak minuta.
Edhe pse e vogel ajo mund te menaxhoj cdo lloj materiali qe ne mund te perdorim ne perditshmerine tone.

MAKINE QEPSE | MAKINA PORTATIVE

Makine qepse portative mini dyqantaxi

Kjo Makine Qepese eshte e persosur per riparime te shpejta apo arnime tegela | shkurtime | riparime xhepash | kthim pantallonash |

Makina ju ndihmon te riparoni rrobat tuaja | shpejt | lehte |
Ben te njejten pune si makinat qepese te medha, por kjo eshte e vogel, praktike dhe mund te zhvendoset lehte nga njeri kend tek tjetri.

Nese do te qepni me dore do ju nevojitet me shume kohe dhe asgje nuk do te dale ashtu sic duhet.

MAKINA QEPSE AS SEEN ON TV

Kurseni jo vetem ne kohe dhe energji por dhe ne leke .

Nje pajisje e domosdoshme per cdo shtepi
Cdo shtepi duhet te kete kete pajisje fantastike.
Eshte nje pajisje e vogel dhe nuk do te zere shume hapesire ne shtepine tuaj.
Mini Makine Qepese | eshte perfekte per kedo, madje edhe per ata te cilet nuk kane fare eksperience ne qepje.

Ne Paketim per fshihen |

Mini Makine qepese Gjilpere
3 Bobina te vogla metalike
Pedali per kembet
Fishe perkatese per lidhjen e pedalit me makinen
Kabllo per vendosjen ne prize

AS SEEN ON TV – PRODUKTE TE ZGJEDHURA

 

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem  per te sjelle prane jush produkte cilesore.

Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojiten per shtepine tuaj.

Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Main Menu

Makine Qepese dore Mini | Makin dore ne Shitje