Tenxhere me Presion | Multicooker French Chef | Bli Online

6,889L

In stock

Kategoria:

TENXHERE ME PRESION Multicooker French Chef

Multicooker French Chef | Tenxhere me Presion | Dyqan Taxi

Gjithçka qe ju duhet per te pregatitur vakte te shijshme dhe te shendetshme, shume e thjeshte ne perdorim
Tenxhere elektrike multifunksionale ne te cilen mund te pregatisni cdo gje ne menyre shume te shpejte dhe duke ruajtur vlerat ushqyese te produkteve. Arrini shkathtesine qe ju nevojitet kur pergatisni ushqimin tuaj. Eshte nje tenxhere e programueshme 7 ne 1 qe nderthure funksionin e nje tenxhere te ngadalte, tenxhere me presion etj.
Pajisja qe nevojitet me patjeter ne kuzhinen tuaj.

Ju do te gatuani 70% me shpejt ne krahasim me tenxheret e tjera te zakonshme. Ekrani eshte me prekje, keshtu ju do te gatuani thjeshte duke shtypur vetem nje buton. Multicooker qe shkon pertejtenxhereve te zakonshme.

TAVE ELEKTRIKE SHUME CILESORE DHE REZISTENTE

Tave pjekjes tenxhere me presion elektrike cilesore

Gatuan ushqimin ne menyre qe te mos thahet dhe te kete cilesi me te mire. Gatimi me presion zvogelon kohen e gatimit deri ne 70% gje qe kursen kohe dhe energji. Ekzistojne 8 funksione te cilat ju mundesojne gatimin vetem me nje prekje. Te gjithe jane te para-programuar per te ofruar rezultate te mrekullueshme ne gatimet tuaja.

Ju do ta gjeni gjellen gati kur te ktheheni ne shtepi, pra eshte njesoj sikur te keni nje shef personal. Pas nje dite te lodhshme ne pune dreka juaj eshte gati pa qene ju prezente.

Me tenxheren elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt, duke kursyer energji e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem. Me sistem sigurie te integruar dhe 8 programe te percaktuara per me shume lehtesi ne perdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj eshte 6 litra, ideale edhe per familje te medha.

MultiCooker French Chef | Tenxhere me presion

Tenxhere me presion Multicooker French Chef DyqanTaxi

Material shume cilesor qe nuk ngjit.
Me sistem mbrojtje nga mbinxehja.
Strukture e mbyllur hermetikisht.
Pajisje per lirim te presionit.
I lehte ne perdorim, butonat e menuse te pershtatshme per gatime te ndryshme.
Mban te ngrohte ushqimin edhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.
Me ekran elektronik qe tregon proceset e gatimit.
Sherben per te pergatitur cdo gje: supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Pergatisni:

  • pregatisni mish ose perime,
  • gatuani me avull ose gatim i avashte,
  • pregatisni pilaf, bizele, fasule,
  • supa te shijshme ose gjellera te ndryshme,
  • pregatisni drithra etj.
Specifikat 

Multicooker French Chef Tenxhere me Presion ne Dyqan Taxi.

Kapaciteti: 6 Litra
Fuqia: 1000 Watt
Voltazhi: 220 V
Frekuenca: 50 hz
Diametri: 22cm


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Tenxhere me Presion | Multicooker French Chef | Bli Online