Freskuese Personale | Arctic Air | Ftohes Ajri

2,289L

In stock

Kategoria:

FRESKUESE PERSONALE ARCTIC AIR

Freskuese Personale ne Dyqan Taxi | Arctic Air | Ftohes Ajri

Freskuese Personale qe ju lejon te krijoni zonen tuaj te rehatise personale.
Ftohes i fuqishem i ajrit personal qe terheq ajrin e ngrohte nga dhoma permes filtrit te tij avullues te ujit. Mbush cdo hapesire me ajer te fresket dhe te paster.

Freskuesi personal eshte nje kombinimi i kondicionerit, rregulluesit te lageshtise dhe pastruesit te ajrit ne nje pajisje te vetme. Me nje teknologji te avancuar Hydro-chill, shume e qete dhe me 3 funksione te ndryshme ventilimi ju do te keni ajer te fresket kudo qe ju deshironi ne zyre apo shtepi.

Ftohes Ajri Arctic Air | Ftoh dhe pastron per nje ajer me te mire.
Thjesht mbusheni me uje, futeni ate ne cdo prize standarte te murit ose USB port dhe shijoni freskine.
Rezervuari me  uje i mbushur me lehtesi zgjat deri ne 8 ore.

Freksuese efektive dhe pa zhurme, ultra e qete.
Disponon 7 ngjyra te ndryshme me zgjedhje te ciklit te ngjyrave.
Dritat qetesuese naten e bejne kete Freskuese Personale te persosur per nje gjume te rehatshem.
Drita e integruar LED mund te vendoset ne cilindo prej opsioneve te tij me 7 ngjyra.

FRESKUESE PERSONALE  ARCTIC AIR

Freskuese portative Arctic Air Dyqan Online

Ditet e nxehta te veres po afrojne dhe akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen? Kondicioneri mund t’ju ndihmoje, por ta mbash ndezur gjithe diten kushton shume. Me Arctic Air i cili vjen me nje version te permiresuar dhe komapkt ju do te keni freskuesin tuaj personal ne çdo moment dhe sigurisht nuk do te shpenzoni shume para!

Eshte nje domosdoshmeri per dhomen e gjumit, zyren, kuzhinen ku gatuani apo edhe studion tuaj te punes dhe shume me teper! Thjeshte mbushni depoziten me uje, vendoseni ne prize, shtypni butonin dhe relaksohuni e shijoni freskine per 12 ore me rradhe vetem me nje depozite uji.

Teknologjia e avancuar Hydro-chill

Arctic Air eshte nje freskues personal i cili ju lejon te krijoni nje ambjent te personalizuar. Sekreti qendron ne teknologjine inovative Hydro-chill, i cili perdor vetem uje, ventilim dhe teknologjine e avullimit te ujit pa perdorur lende toksike.

Nje nder menyrat me natyrale te freskimit te ajrit. Arctic Air thith ajrin e ngrohte nepermjet filtrit dhe ne bashkeveprim me ujin e kthen ate ne ajer te fresket e te paster.

Eshte nje ftohes ajri avullues qe ju lejon te krijoni vete klimen tuaj.
Kondicioneret e tjere mund te kushtojne shume para dhe te zene shume hapesire.

Freskues, pastrues ajri dhe stabilizues lageshtie te gjitha ne nje pajisje

Sistemi freskues i Arctic Air me Hydro-chill punon ne baze te sistemit te ventilimit dhe avullimit. Perveç ajrit te fresket, filtri ne te njejten kohe ndihmon ne pastrimin e ajrit duke krijuar keshtu nje mjedis jetese me te shendetshem per ju dhe familjen tuaj.

Fale dizajnit dhe madhesise se tij mund te vendoset mbi tavoline ose komodine. Gjithashtu eshte perfekte per tu perdorur gjate kohes qe jeni duke lexuar ose punuar ne studion tuaj.

Ftohes Personal me filter sfungjeri i cili mund te lahet

Freskuesi personal Arctic Air Ultra vjen i permiresuar me nje filter sfungjeri i cili edhe mund te hiqet dhe lahet. Thjeshte terhiqni zgaren ne pjesen e prapme te saj, hiqni filtrin nga freskuesit, lajeni me uje te bollshem dhe vendoseni serisht. Nuk do t’ju duhet te harxhoni para per zevendesimin mujor te filtrave.

Dhe per me shume kontroll te personalizuar, freskuesi Arctic Air Ultra nuk ben shume zhurme dhe ka 3 nivele freskimi.

Freskuese Personale me Dizajn kompakt dhe shkelqim

Dizajni i Ftohes Personal Arctic Air pershtatet bukur ne tryezen tuaj, dhomen e nates ose ne tryezen e kafese, kudo qe ju nevojitet.
Eshte e shkelqyeshme gjate leximit, dhoma per konvikte, zyra, kampe etj.
Madje eshte lehtesisht e pershtatshme dhe per udhetime.

Shenim: Ju lutem referohuni ne manualin e perdoruesit para perdorimit te produktit.

Freskuese Personale ne Dyqan Taxi | Blerje online te sigurta ne Shqiperi.

Main Menu

Freskuese Personale | Arctic Air | Ftohes Ajri