Pianure First Austria | Nje Vater Induksioni Infrared

4,255L

In stock

Kategoria:

PIANURE PER GATIM | FIRST AUSTRIA

Pianure First Austria | Blerje Online ne Dyqan Taxi ne cmimin me te mire |

Pianure e dizajnuar posacerisht per kenqesine tuaj . Teper praktike dhe e lehte ne perdorim . Mund ta vendosni kudo ne kuzhinen tuaj apo ne udhetime ku mund ta merni me vete .
Butoni i kesaj pianure ju mundeson akses te drejtperdrejte. Ju vetem duhet te vendosni nivelin e kerkuar te fuqise.
Gatuani me shpejte fale energjise shtese per te arritur ne çast temperaturat me te larta.
Duke qene se siperfaqja rreth vatres qendron ne temperature normale, ju mund te pastroni menjehere çdo gje qe derdhdet aksidentalisht. Asgje nuk ngjit dhe papastertite nuk kane asnje vend ku mund te grumbullohen.

Plitke gatimi me infrared First Austria Blerje Online ne Dyqan Taxi

PIANURA PER GATIM FIRST AUSTRIA

Fuqi: 1250 W
Temperature maximale: 400°C
Eficense e larte
Diameter 194 mm.

ME DY VATRA GATIMI | FIRST AUSTRIA 50-96-2

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi |

Main Menu

Pianure First Austria | Nje Vater Induksioni Infrared