Shtrydhese Manuale Agrumesh | Fuego

13,225L

In stock

Kategoria:

SHTRYDHESE PER AGRUMET

Shtrydhese Manuale Agrumesh | Portokalli Qitro | SHEGE | Fuego | Dyqan Taxi 

Shtrydhesja e cila ju kursen kohe .
Me kete shtrydhese frutash ju mund te pergatisni shpejte nje leng te shijshem frutash, pasi ju lejon te shtrydhni me lehtesi perime te madhesive te ndryshme.

Shtrydhese Manuale agrumesh dhe shege

Perfitimet e Qitros Portokallit Sheges Leng Dyqan Taxi

Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme
Dimri do jete me i ngrohte me shtrydhesen e shegeve dhe agrumeve
Perdoret manualisht
Doreze ergonomike per perdorim te lehte
Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet manualisht dhe jo ne lavastovilje, pasi pjeset e brendeshme jane alumin
Material cilesore dhe rezistent
Permasat e produktit jane 50 x 25 x 19 cm


Blerje Online ne Tirane | Dyqan Taxi

Main Menu

Shtrydhese Manuale Agrumesh | Fuego