Doogee X20L | Black | Smartphone | ROM 16GB

10,925L

In stock

Kategoria:

DOOGEE X20L BLACK

Doogee X20L | Smartphone | Celulare | Dyqan Taxi | Blerje online & te sigurta

Smartphone Doogee | Performance e fuqishme!

Dizajn i holle me nje ekran 5.0inch per te dhuruar nje fushe te gjere shikimi.
Mbulon nje pjese te konsiderueshme te siperfaqes se perparme, ju mund te shijoni nje eksperience te cilesise kinematike ne nje kornize te holle qe pershtatet me lehtesi me duart tuaja.
Shtresa transparente e qendrueshme mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Procesori konsumon me pak energji per perdorim afatgjate.
Punoni dhe luani me lehtesi me Doogee X20l fale procesorit i cili siguron nje performance te shkelqyer.

Merrni fotografi te mrekullueshme. Sensori i drites me cilesi te larte prodhon detaje reale.
Shkrepni selfie duke perdorur kameren e perparme dhe merrni rezultate mahnitese cdo here me Doogee Smartphone.

Mbeshtet perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per te dhenat dhe thirrjet telefonike.
Vjen me aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta.

Doogee X20 | Smartphone

doogee x20l ne dyqan taxi smartphone

Specifikat

Rrjeti: 4G
Dual Sim
Dimensionet
: 145.5*71.9*8.8mm
Pesha: 174g
Ekrani: 5.0inch
Doogee X20L me Sistem operativ: Android 7.0 Nougat
CPU: Quad-Core 1.25 GHz ARM Cortex-A53
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Kamera: 5+5MP
Selfie: 2MP


Blerje online & te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi |

Main Menu

Doogee X20L | Black | Smartphone | ROM 16GB