iPhone 6 i Perdorur – Grade A 16GB / 32GB / 64GB

18,975L

In stock

Kategoria:

IPHONE 6 I PERDORUR VERIZON

iPhone 6 i Perdorur Grade A | Wallpaper | Price | Cmimi ne shitje ne Dyqan Taxi

iPhone 6 i Perdorur ne gjendje funksionale pa icloud apple id, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove . Eshte me i miri ne cdo aspekt.

Apple më në fund i dha iPhone një rishikim shumë të nevojshëm, dhe rezultati është një produkt që i ngjan më shumë konkurrencës së tij se kurrë më parë, por gjithashtu dallohet po aq mirë sa nuk ka konkurues tjeter ne treg. Pika strategjike e tij është madhësia e ekranit. Megjithate ka edhe shumë më tepër për të eksploruar.

Si gjithmonë, Apple ka arritur të sigurojë më shumë fuqi, estetikë më të mirë, kamera të përmirësuar dhe softuer të ri.

Nje ekran 4.7 inch me i madh por me i holle gje qe e ben te jete elegant dhe praktik njekohesisht . Kursen energji te pabesueshme .
Epoke e re  iPhone qe eshte me e mire ne cdo dimension . Krijimi i ekranit te madh te eshte nje arritje, por krijimi i nje ekrani me ngjyra mahnitese shume prane reales  eshte dicka ndryshe .
Nje bateri qe nuk fle kurre , eshte perhere me ju sa here qe t’íu nevojitet .

iPhone 6 | Wallpaper | Price

iphone 6 i perdorur telefona nga usa dyqan taxi

Perfitoni: Apple id falas me email tuaj

Specifikat | iPhone 6 Cmimi ne Shitje ne Dyqan Taxi

Rrjeti : 4GB
RAM : 1GB
Procesori : Dual-core 1.4 GHz Typhoon (ARM v8-based)
Sistemi  iOS 12.3
Ekrani : 4.7 inch
Kamera: 8 MP Dual-LED dual-tone flash, HDR
Selfie : 1.2 MP face detection, HDR,
Bluetooth – Po
Wireless – Po


Blerje online ne Shqiperi ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

iPhone 6 i Perdorur – Grade A 16GB / 32GB / 64GB