iPhone X i Perdorur – Grade A 64/256 GB

87,400L

In stock

Kategoria:

IPHONE X VERIZON USA

iPhone X i Perdorur Grade A | Wallpaper | Ne shitje | Cmimi me i mire vetem ne Dyqan Taxi !

iPhoneX i Perdorur ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove. Ekrani perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi. Modeli i ri i ekranit Super Retina ben qe ju mos te lodheni asnjehere duke e pare ate.

Dizajni i ekranit pershtatet me saktesi me dizajnin e trupit. Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte.

iPhone X eshte zgjedhja perfekte per te apasionuarit e fotografise. Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here. I pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme.

Smartphone Apple iPhone X u lançua në shtator 2017. Telefoni vjen me një ekran me prekje prej 5.80 inç me një rezolutë prej 1125×2436 piksel me një densitet pikseli prej 458 pikselësh për inç (ppi) dhe një raport aspekti prej 19.5: 9.

Mundësohet nga një procesor 2.39GHz hexa-core Apple A11 Bionic. Ajo vjen me 3 GB RAM.

Apple iPhoneX ekzekuton iOS 11 dhe mundësohet nga një bateri jo e lëvizshme 2716mAh. Apple iPhoneX mbështet tarifimin e shpejtë të pronarit.

Rezistence e larte ndaj ujit dhe pluhruave!

Sa i përket kamerave, iPhoneX në pjesën e pasme ofron një aparat fotografik primar 12 megapiksel me një hapje f / 1.8 dhe një madhësi piksel prej 1.22-mikron dhe një aparat të dytë 12 megapiksel të dytë me një hapje f / 2.4 dhe një madhësi pixel prej 1.0-mikron. Konfigurimi i kamerës së pasme ka automatik zbulimin fazor. Suporton një aparat fotografik 7-megapiksel në pjesën e përparme për selfie, me një hapje f / 2.2.

Apple iPhoneX bazuar në iOS 11 dhe paket 64 GB depo të brendshme. Eshtë një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM.

Opsionet e lidhjes në Apple iPhone X përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v5.00, NFC, 3G dhe 4G . Sensorët në telefon përfshijnë akselerometrin, sensorin e dritës së ambientit, barometrin, xhiroskopin, sensorin e afërsisë dhe busullën / magnetometrin. Apple iPhone X ofron lehtesi per perdoruesit e tij dhe siguri njekohesisht me  zhbllokimin e fytyrës.

Telefona te perdorur nga USA Dyqan Taxi

IPHONE X VERIZON USA

Specifikat | iPhone X | Wallpaper | Ne shitje & Cmimi me i mire ne Dyqan Taxi 

Marka : Apple
Rrjeti : 4GB
RAM : 3GB LPDDR4
Procesori : Hexa-Core CPU
iPhone X i Perdorur iOS 11 
Ekrani : 5.8 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP


Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

iPhone X i Perdorur – Grade A 64/256 GB