iPhone Xr i Perdorur – Grade A / 64GB

86,250L

In stock

Kategoria:

IPHONE XR VERIZON

Telefon Apple iPhone Xr i Perdorur Specs | Review | Price ne Dyqan Taxi

iPhone Xr Verizon Usa te perdorur Dyqan Taxi

Apple Iphone Xr Review

Ekrani LCD me i mire ne treg

iPhone XR vjen me nje ekran 6.1inch Liquid Retina, LCD-ja me e avancuar ne nje smartphone. Eshte dizajnuar per t’ju dhuruar pamje unike kudo, ne video, foto, lajme, mesazhe dhe gjera te tjera te panumerta. Vjen me nje rezolucion 1792×82 piksel per te shijuar cilesine e larte ne cdo pamje me True Tone dhe Wide Color Display.

Procesori me i zgjuar dhe i fuqishem

Ne zemer te iPhone XR eshte procesori i fuqishem 7nm A12 Bionic me gjashte berthama perpunuese dhe i bazuar ne arkitekturen Fusion. Keshtu kur eshte e nevojshme ofron performance te larte dhe aftesine per te konsumuar 50% me pak energji duke e krahasuar me gjeneratat e meparshme.

Dizajn Special

iPhone XR eshte ndertuar nga xhami me i forte i vendosur ndonjehere ne smartphone si ne pjesen e perparme dhe ne ate te pasme. Pjesa anesore perbehet nga nje material celiku inoksi. Ky kombinim materialesh ofron qendrueshmeri, rezistence ndaj ujit dhe pamje elegante.

Fytyra juaj eshte fjalekalimi

Face ID eshte menyra me e sigurte per te zhbllokuar pajisjen tuaj. Duke perdorur kameren e perparme analizohen me shume se 30000 pika per te krijuar nje gjurmim ektra te sakte te fytyres tuaj qe me pas enkriptohet.

Kamera inovative

Kamera e pasme e iPhone XR ofron nje dizajn inovativ i cili kombinon sensorin prej 12MP, procesorin e imazhit, procesorin Neutral Engine dhe disa algoritme te avancuara per t’ju dhene mundesi kreative ne shkrepjet tuaja fantastike. Sistemi i ri kontrollit te thellesise ju lejon te zgjidhni thellesine e fushes pas shkrepjes duke i dhene fotove tuaja efektin nje ngjyresh ose nje sfond blur.

Selfie qe ju dallon nga te tjeret

Kamera e perparme TrueDepth me sensorin 7MP ju ofron detaje te pasura dhe sfonde me efekt blur. Kamera eshte e afte te analizoje levizjet e me shume se 50 muskujve duke kopjuar me saktesi levizjet tuaja. Komunikimi juaj tashme i perket nje niveli tjeter. Apple gjithmone eshte munduar qe te jete perpara te gjithe te tjereve persa i perket kameres. Edhe te ky model Apple ka krijuar dicka te vecante .

Telefon iPhone XR i Perdorur Specs Back | Best Price

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 3GB
Procesori : Hexa-core
iPhone Xr i Perdorur  iOS 12
Ekrani : 6.1 inch
Kamera: 12 MP
Selfie : 8 MP


Porosit Online dhe paguaj ne dorezim | DyqanTaxi

Main Menu

iPhone Xr i Perdorur – Grade A / 64GB