iPhone Xs 256 GB ROM | 4GB RAM Dyqan Taxi

137,540L

In stock

Kategoria:

IPHONE XS 256GB

iPhone Xs epoka e re e iPhone , tashme edhe ne Dyqan Taxi. Ekrani mrekullueshem OLED perfaqeson gjithe pajisjen ne teresi .Pjesa e perparme e tij eshte ekran nga njeri skaj ne tjetrin .Trupi i tij i kristalte eshte i qendrueshem . Fortesi xhami dhe ne pjesen e perparme dhe te pasme prej inoksi te cilesise se larte . Rezistence te larte ndaj ujit dhe pluhurave . Eshte zgjedhja perfekte per te apasionuarit e fotografise . Fotot tuaja do te kene cilesi me te larte dhe aftesi zmadhuese deri ne 10 here . iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme .

IPHONE XS 256GB

iPhone Xs 256GB Dyqan Taxi

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 256GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhoneXs  iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 5.8 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP

Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi

Main Menu

iPhone Xs 256 GB ROM | 4GB RAM Dyqan Taxi