iPhone Xs Specs 64 GB ROM | 4GB RAM

122,130L

In stock

Kategoria:

IPHONE XS 64GB

iPhone Xs Specs & Wallpaper | Ne Shitje | Price | Cmimi ne Dyqan Taxi

iPhoneXs epoka e re e iPhone qe vjen edhe ne Dyqan Taxi.

iPhoneXs vjen me një ekran mbresëlënës 5,8″ OLED Super Retina HD që zë tërë pjesën e tij të përparme. Procesori A12 Bionic 7nm ofron një performancë më të lartë kudo. Trupi i tij i kristalë është i qëndrueshëm, në anën e pasme ka një kamera të dyfishtë e aftë për zmadhim optik dhe digjital, ndërsa në pjesën e përparme, kamera TrueDepth siguron fotografi të veçanta dhe gjithashtu përmban njohjen e fytyrës Face ID.

E gjithë pjesa e përparme e iPhone Xs është ekran nga cepi në cep. Ekrani Super Retina HD me teknologjinë e panelit OLED vjen me një diagonal 5,8”, rezolucion 2436 x 1125 piksel dhe një densitet mbresëlënës në çdo pamje 458ppi. Shihni video, fotografi, lajme, mesazhe dhe cdo gje tjeter qe ju deshironi. Ekran i ri Super Retina HD vjen me mbështetjen True Tone dhe Wide Color Display (P3), duke përfshirë një gamë të gjerë ngjyrash dhe 3D Touch.

iPhone i pajisur me nje bateri qe zgjat me shume se gjenerata e meparshme. Bateria e tij nuk dorezohet lehte. Projektuar per t’ju dhunuar kenaqesi dhe cdo here prane jush.

Iphone XS | Specs | Wallpaper | Price & Review

Apple Iphone Xs Dyqan Taxi Tirane

Specifikat

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64GB
RAM : 4GB
Procesori : Hexa-core (2×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)
iPhone Xs  Cmimi ne Shitje me | iOS 12, deri ne iOS 12.3
Ekrani : 5.8 inch
Kamera: 12 +12MP
Selfie : 7 MP


Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

iPhone Xs Specs 64 GB ROM | 4GB RAM