Leagoo Alfa 6 Smartphone | Black | 4GB ROM

6,325L

In stock

Kategoria:

LEAGOO ALFA 6

Smartphone Leagoo Alfa 6 | Black | 4GB ROM | Dyqan Taxi | Bli online

Dizajn inovativ do te terheqe vemendjen tuaj qe ne shikimin e pare | Modern dhe elegant

| Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle |

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

SMARTPHONE LEAGOO ALFA 6

Leagoo Alfa 6 Dyqan Taxi

Ekran 5.0 inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Celulari Leagoo A6, mund te qendroje per nje kohte te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.
Sa here te keni nevoje per telefonin ai eshte prane jush.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme | Selfie 2MP

Specifikat | Leagoo Alfa 6

 • Marka:Leagoo
 • Modeli:Alfa 6
 • CPU:Quad Core, 1.3GHz 32-bit processor
 • Kamera:5MP
 • Smartphone me Selfie:2MP
 • RAM:1GB
 • ROM:8GB
 • Ekrani:4.5inch
 • Dimensionet:13.2*6.60*0.9cm
 • Pesha:101g
 • Bateria:1600mAh
 • Sistem Operativ: Androidv4.4 KitKat

  Bli online ne menyre te sigurt ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Main Menu

Leagoo Alfa 6 Smartphone | Black | 4GB ROM