Leagoo KIICAA Power | Smartphone | 16GB ROM | 2GB RAM

9,775L

In stock

Kategoria:

LEAGOO KIICAA POWER

Leagoo KIICAA Power | Smartphone | Dyqan Taxi | Bli online

Dizajn inovativ | Modern dhe elegant

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle!

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

Smartphone Leagoo me ekran 5.0inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Celulari Leagoo KII CAA Power, mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme | Selfie 5MP

Gjithashtu perdoret dhe per selfiet.

LEAGOO KIICAA POWER

LEAGOO KIICA POWER 

Specifikat 

Modeli: K2CAA Power
Dimensionet: 73.2 mm x 142.2 mm x 9.5 mm
Pesha: 154gr
Ekrani:5.0inch
CPU: Quad-Core 1.3GHz Cortex-A7
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Sistem Operativ: Android 7.0 Nougat
Kamera: 8+5MP
Selfie: 5MP
Dual Sim
Bateria: 4000mAh


Blerje online ne Dyqan Taxi – Blerje online ne Shqiperi

Main Menu

Leagoo KIICAA Power | Smartphone | 16GB ROM | 2GB RAM