Leagoo Z5 Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM

7,475L

In stock

Kategoria:

LEAGOO Z5 SMARTPHONE

Leagoo Z5 | Smartphone | Dyqan Taxi | Bli online

Dizajn inovativ | Modern dhe elegant

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle!

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

Leagoo Z5 celular dyqan taxi

Smartphone Leagoo me ekran 5.0 inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Celulari Leagoo Z5, mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme.
Ruani cdo kujtim tuajin foto,video dhe cdo dokument tuajin.

LEAGOO Z5 SMARTPHONE

SPECIFIKAT

Modeli: Z5
Dimensionet: 143,8 mm x 71,8 mm x 9.8 mm
Pesha: 147gr
Ekrani:5.0inch
CPU:  ARM Cortex A7
RAM: 1GB
ROM: 8GB
LeagooZ5 me Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Kamera: 5MP
Dual Sim
Bateria: 2300mAh


Blerje online ne Dyqan Taxi – Blerje online ne Shqiperi!

Main Menu

Leagoo Z5 Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM