Leagoo Z6 Mini | Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM

6,325L

In stock

Kategoria:

LEAGOO Z6 MINI

Leagoo Z6 Mini | Smartphone | Dyqan Taxi | Blerje online

Dizajn inovativ | Modern dhe elegant

Bejeni jeten tuaj me te ndritshme, me te gjalle!

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM.
Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni.
Kontaktet e punes dhe personale ne nje smartphone te vetem.

Smartphone Leagoo me ekran 4.97inch.
Futni ne brendesi te miliona ngjyrave.
Humbisni ne boten virtuale plot ngjyra,me prane natyrales.
Shtresa transparente e qendrueshme  mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate.

Kurre mos lejoni qe bateria e nje telefoni te nderprese argetimin.
Bateri me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte.
Mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur.
Teknologjia e kursimit e cila perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise.

Kamera e cila kap imazhe te hollesishme.
Ruani cdo kujtim tuajin foto,video dhe cdo dokument tuajin.

LEAGOO Z6 MINI

Leagoo Z6 Mini Dyqan Taxi Shitje Online


Specifikat

Dimensionet: 143,65 mm x 72,65 mm x 9.9 mm
Pesha: 150gr
Ekrani: 4.97inch
CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Sistem Operativ: Android 7.0 Nougat
Kamera: 2MP
Dual Sim
Bateria: 2000mAh


Blerje online Leagoo ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online! 

Main Menu

Leagoo Z6 Mini | Smartphone | 8GB ROM | 1GB RAM