Nokia 3310 New 2017 Celular | Buy Online

7,820L

In stock

Kategoria:

NOKIA 3310 NEW 2017

New Nokia 3310 2017 Price | Buy Online

Legjenda e Nokia Brand | Prezantuar ne MWC 2017 | Modeli Nokia3310 rikthehet edhe njehere per te gjithe fansat e ketij modeli qe ka lene emrin ne histori si telefoni me i forte dhe me bateri me te mire.
Smartphone Nokia 3310 4G u lançua në Janar 2018. Telefoni vjen me një ekran 2.40 inç me rezolucion 240×320 piksele.
Nokia3310 4G vjen me 256MB RAM.

Ndryshe nga modeli fillestar ku rimisherim i Nokia3310 Series 30, rikthehet me ekran me ngjyra dhe ka te integruar radio Fm si edhe lidhje me Bluetooth per ta perdorur edhe me kufje ne vesh apo per te degjuar muzike mp3.

Sa i përket kamerave, Nokia3310 4G disponon kamera 2MP ne pjesen e pasme.
Ekzekuton YunOS bazuar në Android dhe paketon 512MB depo të inbuilt që mund të zgjerohen përmes kartës microSD (deri në 64 GB). Nokia3310 4G është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Micro-SIM.

Funksionon me Android dhe mundësohet nga një bateri e lëvizshme 1200mAh.
Bateria eshte me e fuqishme se me pare. Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju. Celular Nokia 3310 me bateri pa limit .
Projektuar bukur, i krijuar posacerisht per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa. Celulari juaj i perditshem

Nokia’3310 I RI

Connectivity options | 2G | Bluetooth | microUSB 2.0
LOJA ME GJARPRIN | Play the Legendary Snake | Get the High Score
Nokia3310 me Karte Memorje | Microsd Card

NOKIA 3310 2017 | FEATURE PHONE Price

Nokia 3310 new 2017 2018 2019 Dyqan Taxi Shqiperi Celular Online AL

Specifikat

Modeli : Nokia3310
Rrjeti : 2GB
Ekrani : 2.4 inch 240×320 pixels
Polarized Layer Readability in sunlight
Kamera: 2 MP
Selfie: Jo
Single Sim dhe Dual Sim
Fm Radio
Bateria
: 1200 mAh
Standby time 744 Ore
Talk Time – 22 Ore
Push Buttons

Made by | HMD GLOBAL


Buy New Nokia 3310 Online | DYQAN TAXI

Main Menu

Nokia 3310 New 2017 Celular | Buy Online