Oukitel U7 Plus | Smartphone | Android | Black

10,925L

In stock

Kategoria:

OUKITEL U7 PLUS

Oukitel U7 Plus | Smartphone | Celulare ne Dyqan Taxi | Blerje online

Nje ekran me shikim me te mire, ju con drejt nje pervoje te re!

Dizajn i thjeshte me ngjyra te gjalla.
Finitura plastike ne ngjyre te zeze bie ne sy.
Smartphone Oukitel qe nuk do e hiqni me nga dora.

oukitel u7 plus

Ekrani 5.5inch | Gezoni nje transmetim multimedial, me imazhe mbreselenese.

Kamera per te regjistruar momentin ashtu si ju deshironi.
Kujtimet tuaja mbeten te gjalla, te ndritshme dhe te qarta me prekjen e nje butoni.
Nje fotografi nuk eshte thjeshte nje fotografi me Oukitel U7 Plus.

Tregojini te gjitheve fotot tuaj me te mira

Procesori Quad Core ben qe gjithcka te kryhet pa probleme per te mbajtur ritmin e jetes suaj.
Perdorni disa aplikacione njekohesisht pa asnje problem.

Bateri  2500mAh per cdo dite tuajen.
Eshte projektuar posacerisht per te qene me i lehte, me i shpejte dhe me i sigurt se kurre me pare.
Keshtu qe mund te beni gjithcka me mire.

Oukitel U7 Plus Dyqan Taxi Online Store

Specifikat

Marka: Oukitel
Model: 
U7 Plus
CPU: 
Quad-Core 1.3 GHz ARM Cortex-A53
Kamera: 13MP
Selfie: 5MP
RAM: 2GB
ROM: 16GB
Ekrani: 5.5inch
Bateria: 2500mAh
Dual Sim
Smartphone Oukitel me Sistem operativ: Android 5.1 Lollipop
Dimensione: 157.6*78.4*9.2mm
Pesha: 156gr


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi, Qendra me madhe Tregtare Online!

Main Menu

Oukitel U7 Plus | Smartphone | Android | Black