S10e Samsung Galaxy Price | Bli Online

73,485L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY S10E

S10e Samsung Galaxy Price ne Dyqan Taxi

Samsung Galaxy S10e, smartphone i vecante lancuar se fundmi nga Samsung ne Mars te 2019 .

Telefoni qe jo vetem dallohet, por eshte i vecante.

Dizajn i rindertuar krejtesisht per te hequr nderprerjet nga shikimi juaj. Asnje gradim, asnje shqetesim. Prerje e sakte me lazer. Siguria ne ekran dhe nje AMOLED Dinamik qe duket mire e bejne Ekranin Infinity-o ekranin me novator te Galaxy deri tani.

Thjesht prekni xhamin per t’a shkycur.

E kemi zhvendosur sigurine nga pjesa e pasme e telefonit tek perpara, duke futur shenjen e gishtit me ultra tinguj drejtperdrejt ne ekran.

Kamera e Gjeneratese se ardhshme | Samsung s10e

Kjo kamera nuk kerkon te jeni profesionist. Regjistroni boten me gjere. Perdorni kameren Ultra te gjere per te bere fotografi te mahnitshme, kinematike me nje fushe te shikimit prej 123 grade.

Nje kamera me e zgjuar per fotografi me te mira

Kamera inteligjente ju ndihmon te regjistroni fotografi te mahnitshme duke sugjeruar kompozime te imazhit dhe duke permiresuar automatikisht cilesimet e kameres tuaj sipas pamjes.

Performanca e gjenerates tjeter per nje gjenerate qe nuk mund te prese

Performance me Samsung Galaxy S10e.
Energjia e cila ndahet me PowerShare me Vale ju jep aftesine per te ndare energjine tuaj me pajisje te tjera. Dhe karikimi i shpejte me Vale 2.0 e kthen telefonin tuaj ne 100% me shpejte.

Nje ndryshues i plote i lojes

Kemi krijuar si harduerin dhe softuerin per t’u dhene lojen me performance te permiresuar pa vonese. 

Telefoni qe ju perstatet, ne menyre qe mos te duhet t’i pershtateni atij.

Duke ju mbajtur vazhdimisht nje hap para. Inteligjenca dhe hardueri i perparuar mesojne sesi e perdorni telefonin tuaj, duke u pershtatur per te zgjatur me shume dhe per te funksionuar ne menyre me te efektshme.

Smartphone Samsung Galaxy S10e Specs – 2019 | Best Price

Samsung Galaxy S10e Best Price Dyqan Taxi Online

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja: 128 GB
RAM : 6GB
Procesori : Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.31 GHz Cortex-A75 & 4×1.95 GHz Cortex-A55) – EMEA
Samsung Galaxy S10e Smartphone nga Samsung me Android 9.0 Pie, One UI
Ekrani : 5.8-inch Dynamic AMOLED, FHD+
Kamera: 12 + 16MP
Selfie : 10 MP f/1.9


Porosit Samsung S10e Online ne Shqiperi ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

S10e Samsung Galaxy Price | Bli Online