Samsung A2 Core | Galaxy Smartphone ne Shitje

14,260L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY A2 CORE

Samsung A2 Core Galaxy 2019 Smartphone ne Dyqan Taxi

Dyqan Online ne Shqiperi Galaxy A2 core Samsung Albania

Samsung A2 Core smartphone 2019 i krijuar me ekran te gjere qe terheq vemendjen tuaj.
Ekrani 5.0 inch me  te cilin ju mund te shijoni nje eksperience  gjithe-perfshirese. Qendroni me prane dhe me gjate me boten virtuale. Ngjyra te gjalla dhe mahnitese do te marrin vemendjen tuaj.

Dizajn elegant dhe lehtesisht i pershtatshem me doren tuaj dhe ne xhepa te pantallonave apo xhaketave.

Kamera 5 MP  dhe selfie 5 MP  ju siguron qe imazhet tuaja te mbeten cilesore kudo qe ju regjistroni. Ne ambjente me drite apo ne ambjente te erreta. Ruani me shume kujtime nga castet qe deshironi ti keni perhere me vete.

Memorja 8 GB ROM , 1 GB RAM dhe hapesira e zgjerueshme microSD deri ne 256 GB ruan cdo foto, video, dokument, regjistrim etj.

Bateria e tij e 2600mAh nuk ju le asnjehere ne balte. Prane jush ne cdo cast te dites!

Smartphone Samsung Galaxy A2 Core | Celular Price

Specifikat

Marka : Samsung
Memorja : 8 GB
RAM : 1 GB microSD, up to 256 GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Samsung Galaxy A2Core Smartphone nga Samsung me Android 8.0 Oreo
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.0 inch
Kamera: 5 MP, f/1.9, AF
Selfie : 5 MP, f/2.2

Porosit Online ne Dyqan Taxi Shqiperi

Main Menu

Samsung A2 Core | Galaxy Smartphone ne Shitje