Samsung A30 | Galaxy Smartphone | Bli online

26,324L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY A30

Samsung A30 Galaxy Smartphone Dyqan Taxi

E gjithe pamja ne ekranin tuaj

Me nje ekran 6.4 inch nga cepi ne cep, mund te shihni cdo inc te permbajtjes suaj. Eshte ekrani relativisht i madh , duke ju lejuar te zhyteni ne lojra dhe te shihni edhe me shume nga shfaqjet tuaja te preferuara.

Smartphone elegant

Smartphone i holle e nxe dora rehat. Dizajn i lemuar dhe i holle paraqet nje skaner te shenjes se gishtit ne pjesen e pasme dhe harkime te bukura.

Samsung Galaxy A30 Camera e dyfishte per te futur me shume ne te

Kamera e dyfishte e Smartphone Samsung GalaxyA30 ka nje 16MP dhe nje Kamera ultra te gjere 5MP. Me nje fushe shikimi te gjere ajo perfshin me shume ne cdo poze qe beni.

Regjistroni dhe mbani cdo moment

Kamera ultra e gjere ju lejon te regjistroni te gjithe pamjen. Duke Kaluar automatikisht ne modalitetitn Poza e gjere nese nevojitet. Diten ose naten, gjithcka qe regjistroni do te shfaqet e mprehte dhe e qarte.

Selfie me te zgjuara me Smartphone Galaxy A30

Beni me shume me cdo selfie me nje kamera te perparme te zgjuar 8MP. Me fokusin, eshte ne gjendje te perzieje sfondin dhe te perqendrohet ne vecorite tuaja. Regjimi Bukuria e Zgjuar sigurohet se gjithnje jeni duke u dukur ne me te miren tuaj.

Shprehni veten

Shtoni ngjitese tek pozat tuaja dhe perdorni filtra te argetimit. Smartphone Galaxy A 30 ju lejon te shfaqni anen tuaj krijuese.

Jini nen kontroll

Sigurohuni se jeni ne kontroll me nje bateri 4000mAh. Eshte ne gjendje te zgjase gjithe diten dhe ka karikim e shpejte 15W duke ju lejuar te karikoni shpejt dhe te vazhdoni punen tuaj.

Samsung Galaxy A30 Dyqan Online Taxi Shqiperi

Samsung Galaxy A30

Specifikat

Rrjeti: 4G
Lancuar ne Shkurt 2019
Dimensionet: 158.5*74.7*7.7mm
Pesha: 165g
Dual Sim
Ekrani: Super AMOLED, 6.4 inches
Galaxy A 30 me Sistemi Operativ: Android 9.0 (Pie)
CPU: Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
RAM: 4GB
ROM: 64GB
Kamera: Dual 16MP+5MP
Selfie: 16MP
Samsung Galaxy A30 Battery : 4000mAh

Nje aventure e re eshte duke ju pritur !

Main Menu

Samsung A30 | Galaxy Smartphone | Bli online