Samsung B350 | Telefon Celular | Bli Online

7,935L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG B350

Telefon Samsung B350 ne Dyqan Taxi

Celular Samsung’B350 , eshte nje celular praktik dhe i rehatshem.
Lehtesi ne perdorim, jetegjatesi dhe nje kosto e ulet. Nje telefon i pershtatshem per tu mbajtur ne dore dhe ne xhep.
Ky Telefon Samsung nuk fle kurre, kjo fale baterise qe zgjat per disa dite.

SamsungB350 eshte nje telefon celular i lançuar në Gusht 2015. Telefoni vjen me një ekran 2.40 inç me një rezolucion prej 240×320 piksel.
Ky telefon i thjeshte është mundësuar nga një procesor me një bazë.
Ndertuar  nga një bateri e lëvizshme 1200mAh.
Sa i përket kamerave, ky telefon i thjeshte ka nje kamera 2MP ne pjesen e pasme te tij. Kjo ju mundeson te ruani imazhet me te bukura qe kap syri ne telefonin tuaj. Shkrepni foto ne cdo ambjent.

Samsung’B350 ju ofron 32MB depo të brendshme që mund të zgjerohen përmes kartës microSD (deri në 16 GB).
Opsionet e lidhjes në Samsung’B350 përfshijnë Bluetooth v2.10 dhe radio FM.

Mbi te gjitha eshte nje celular praktik me butona teper i lehte per tu perdorur. Ju ofron te gjitha sherbimet kryesore te nje telefoni celular. Mund te perdorni 2 karta per te ruajtur kontaktet e punes dhe te te afermeve tuaj.

Madhesia e shkronjave qe shfaqen ne ekranin e tij mund te pershtatet sipas nevojave tuaja nga nje madhesi e vogel, mesatare dhe nje madhesi e madhe.

SAMSUNG B350

Samsung B350 Dyqan Taxi Per blerje online ne Shqiperi

Specifikat

Modeli : Samsungb350
RAM: 32MB
Ekrani : 2.8 inch
Kamera: 2 MP
Selfie: Jo
Bateria: 1200 mAh


Porosi ne Dyqanin me te madh Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Main Menu

Samsung B350 | Telefon Celular | Bli Online