Samsung Galaxy A70 128 GB ROM | 6 GB RAM

44,735L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY A70

Samsung Galaxy A70 128GB Black – 2019 | Blerje Online |

Nje ekran qe ju jep me shume hapesire per te luajtur

Ekrani i zmadhuar 6.7inch i Galaxy A70 ju sjell edhe me prane gjerave qe ju pelqejne, duke u dhene jete atyre te gjithave ne ekranin FHD+ sAmoled Infinity-U. Pavarsisht nese jeni duke shkarkuar ose pare programet tuaja te preferuara, raporti i zgjeruar 20:9 eshte nje pervoje shikimi qe ju con ne nje bote te re.

Krijuar per ju

Galaxy A70 ka nje pamje minimal fale sensoreve te integruar te tij dhe Shenjes se gishtit ne erkan. Dhe me nje dizajn 3D dhe pjesen e pasme prej xhami, eshte e lehte ta mbani ndersa shkoni ne pune ose per dreke.

Tre menyra per te regjistruar me shume

Kamera e trefishte e Galaxy A70 perbehet nga nje Kamera Ultra e Gjere me fushen e shikimit prej 123 gradesh si syri i njeriut, si dhe nje kamera 32MP per fotografi te shndritshme, te qarta gjate gjithe dite. E treta eshte Kamera e Thellesise 5MP per te rregulluar thellesine e sferes.

Ultra e gjere, ultra epike

Kamera ultra e gjere prej 123 gradesh ju lejon te regjistroni boten pa ndonje kufizim. Shkoni natyrshem nga e gjere ne ultra e gjere per te marr poza te panormava me te shtrira dhe te thjeshta qe do ti bejne imazhet tuaja te duken epike.

Me shume fokusim me pak shperqendrim

Kamera e thellesise 5MP ju lejon te rregulloi thellesine e sferes perpara dhe pasi te beni pozen. I ben imazhet tuaja te duken me profesionale.

Ndihmes profesional i fotografive ne xhepin tuaj

Nje poze ju del e tepron. Merrni nivele optimale te shkelqimit, ngopjes se ngjyrave dhe me shume, per te regjistruar momentin ashtu sic ju kujtohet.

Nje kamera per tju mbajtur ne qender te vemendjes

Selfiet do te thone se jeni ne qender te vemendjes. Dhe me nje kamera te perparme prej 32MP, fotografite tuaja do te dalin te shndritshme dhe te qarta gjithe kohen. Perdorni fokusin per te rregulluar thellesine e sfondit dhe per te mjegulluar sfondin.

Shpalosni lirisht personalitetin tuaj

Tani keni me shume menyra per te shprehur vetveten. Beni dhe personalizoni AR emojin tuaj pastaj beni nje selfie ne regjimin e maskuar per ta sjelle emojin tuaj ne boten e vertete.

Shenja e gishtit tuaj eshte celesi

Autentifikimi revolucionar biometrik ne ekran njeh dhe verifikon automatikisht shenjen tuaj te gishtit per t’ju dhene mundesine e personalizuar te perdorimit. Do te keni rehatin e te diturit se te dhenat tuaja jane plotesisht te sigurta dhe se keni mundesine e perdorimit te telefonit tuaj kur ju nevojitet. Thjesht takoni dhe vazhdoni.

Karikimi super i shpejte ne menyre qe te jeni gjithnje ne levizje.

SmartPhone Galaxy A70 vjen i pajisur me nje bateri 4500mAh qe mund te mbaje me shume video, pjesen me te madhe te kohes. Teknologjia e efektshme e Karikimit Super te Shpejte 25W ju jep energji plotesisht dhe jeni gati te levizni pa kabllo. Karikoni me pak dhe beni me shume.

Te dhenat te mbrojtura

Dosja e Sigurt e Samsung eshte nje zgjidhje e fuqishme e sigurise qe ju lejon te krijoni hapesire  konfidenciale dhe te shifruar per te ruajtur permbajtje si fotografi, dokumente dhe regjistrime zeri per shtrese shtese mbrojtese.

Samsung Galaxy A70 – 2019 Black | 128 GB

Samsung Galaxy A70 Dyqan Taxi


Specifikat

Marka : Samsung
Memorja Samsung Galaxy A70 128GB
RAM : 6GB LPDDR4X
Procesori : Octa-core (2 x 2.0GHz Kryo 460 Gold, 6 x 1.7GHz Kryo 460 Silver)
Samsung Galaxy A70 Online me Android 9.0
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.7 inch  (2400 x 1080 Pixels)
Kamera: 32+8 + 5MP f/2.2 (Kamera Treshe )
Selfie : 32 MP, f/2.0

Main Menu

Samsung Galaxy A70 128 GB ROM | 6 GB RAM