Samsung Galaxy J7 – i Perdorur – Grade A

20,125L

In stock

Kategoria:

Samsung Galaxy J7

Smartphone Samsung Galaxy J7 2018 – i Perdorur | Cmimi me ekonomik ne Dyqan Taxi.

Smartphone GalaxyJ7 i Perdorur, ku stili ploteson funksionimin.
Pasardhesi i Samsung Galaxyj7 2017

Mund te pershkruhet si telefon Celular Android ne pronesi te kompanise Samsung qe perfshin Android 8.0 Oreo dhe u zbulua ne Qershor 2018. Ne do te identifikojme specifikimet dhe me pas cilesimet e mira te Samsung.

Specifikimet e Projektikimt

Madhesia eshte padyshim nje aspekt mjaft i rendesishem per zgjedhjen e nje smartphone. Madhesia eshte 77.2mm*153.5mm*8.2mm per nje peshe neto 174g. Struktura e Galaxy J7 eshte perbere nga nje larmi artikujsh si metali.

Specifikimet e ekranit

Ekrani i Samsung GalaxyJ7 perfshine teknologjine super Amoled per te treguar te gjitha fotot, videot, lojrat etj. Ofron nje rezolute prej 720x1280px per nje diagonale te ekranit prej 5.5inch. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 70%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Smartphone qe shfrytezon nje procesor Samsung Exynos 7 Octa 7870 dhe nje ARM Cortex-A53 Octa-Core me nje shpejtesi oresh 1.6GHz.

Posedon 2GB RAM 16GB memorje per te ruajtur informacionin, fotografite, kujtimet, audio etj.Ju jeni ne gjendje te ruani me shume si pasoje e ekzistences se nje Slot SD CARD.

Smartphone Galaxy J7 2018 – i Perdorur

Galaxy J7 2018 Samsung Dyqan Taxi Albania

Specifikat 

Memorja : 16GB
RAM :  2GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Smartphone nga Samsung Android 8.0 (Oreo)
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.5 inch
Kamera: 8MP
Selfie: 5MP
Bateria : 3300 mAh

Smartphone Samsung Galaxy J7 2018 Cmimi me konkurues ne treg vetem ne Dyqan Taxi

Main Menu

Samsung Galaxy J7 – i Perdorur – Grade A