Samsung Galaxy S10 i Perdorur – Grade A

81,075L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY S10 VERIZON

Samsung Galaxy S10 i Perdorur – 5g Mobile ne Shitje Albania

Ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove.

Telefoni qe jo vetem dallohet por eshte i vecante

I rindertuar krejtesisht per te hequr nderprerjet nga shikimi juaj. Asnje gradim apo shqetesim. Prerje e sakte me lazer, siguria ne ekran dhe nje Amoled Dinamik qe duket mire e bejne Ekranin Infinity-O ekranin me novator te Galaxy deri tani.

Thjesht prekni xhamin per ta shkycur

E kemi zhvendosur sigurine nga pjesa e pasme e telefonit tek ekrani perpara, duke e futur Shenjen e gishtit me ultra tinguj drejtperdrejt nen ekran. Edhe pse ndodhet poshte ekranit te telefonit, ky sensor me ultratinguj ofron siguri me te larte se sensoret e modeleve te tjera qe perdorin foton si burim informacioni.

Kamera e gjenerates se ardhshme nuk kerkon qe te jeni profesionist

Regjistroni boten me gjere. Perdorni Kameren Ultra te gjere per te bere fotografi te mahnitshme, kinematike me nje fushe shikimi prej 123 grade. Nje opsion qe per here te pare vjen te modelet e Samsung dhe specifikisht te Galaxy S10.

Nje kamera me e zgjuar per fotografi me te mira. 

Kamera inteligjente ju ndihmon te regjistroni fotografi te mahnitshme duke sugjeruar kompozime te imazhit duke permiresuar automatikisht cilesimet e kameres tuaj sipas pamjes. Nje kamera e vecante ne te gjitha aspektet e afte per te krijuar foto em efekte te paimagjinueshme.

Samsung Galaxy S10 Verizon Usa

Performanca e gjenerates tjeter per nje gjenerate qe nuk mund te prese.

Energjia eshte juaja per ta ndare PowerShare me vale ju jep aftesine per te ndare energjine tuaj me pajisje te tjera.

Shkarkoni dhe ndani kudo qe ju con jeta

WiFi inteligjent arrin shpejtesi me te medha me WiFi 6. duke ju lidhur me besueshmeri dhe siguri ne rrjete publike.

Telefoni qe ju pershtatet ne menyre qe te mos duhet ti pershtateni atij

Duke punuar vazhdimisht per t’ju mbajtur nje hap perpara. Inteligjenca dhe hardueri i perparuar mesojne sesi e perdorni telefonin tuaj, duke u pershtatur per te zgjatur me shume dhe per te funksionuar ne menyre me te efektshme.

Samsung Galaxy S10 i Perdorur 5g Mobile | Albania ne shitje

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja: 128 GB
RAM : 8GB
Procesori : Octa-core (2×2.7 GHz Mongoose M4 & 2×2.3 GHz Cortex-A75 & 4×1.9 GHz Cortex-A55)
Samsung Galaxy S10 i Perdorur Smartphone nga Samsung me Android 9.0 Pie, One UI
Ekrani : 6.1 inch Dynamic AMOLED, FHD+
Kamera: 12 +12 +16MP
Selfie : 10 MP

Galaxy S10Dyqan Taxi

Main Menu

Samsung Galaxy S10 i Perdorur – Grade A