Samsung Galaxy S10 Plus 128GB ROM | 8GB RAM

94,530L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY S10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus Price  ne Dyqan Taxi

Telefoni qe jo vetem dallohet, por eshte i vecante.

Dizajn i rindertuar krejtesisht per te hequr nderprerjet nga shikimi juaj. Asnje gradim, asnje shqetesim. Prerje e sakte me lazer. Siguria ne ekran dhe nje AMOLED Dinamik qe duket mire e bejne Ekranin Infinity-o ekranin me novator te Galaxy deri tani.

Thjesht prekni xhamin per t’a shkycur.

E kemi zhvendosur sigurine nga pjesa e pasme e telefonit tek perpara, duke futur shenjen e gishtit me ultra tinguj drejtperdrejt ne ekran.

Samsung Galaxy S10 Plus Dyqan Taxi review

Kamera e Gjeneratese se ardhshme

Kjo kamera nuk kerkon te jeni profesionist. Regjistroni boten me gjere. Perdorni kameren Ultra te gjere per te bere fotografi te mahnitshme, kinematike me nje fushe te shikimit prej 123 grade.

Nje kamera me e zgjuar per fotografi me te mira

Kamera inteligjente ju ndihmon te regjistroni fotografi te mahnitshme duke sugjeruar kompozime te imazhit dhe duke permiresuar automatikisht cilesimet e kameres tuaj sipas pamjes.

Performanca e gjenerates tjeter per nje gjenerate qe nuk mund te prese

Performance me Samsung Galaxy S10 Plus
Energjia e cila ndahet me PowerShare me Vale ju jep aftesine per te ndare energjine tuaj me pajisje te tjera. Dhe karikimi i shpejte me Vale 2.0 e kthen telefonin tuaj ne 100% me shpejte.

Nje ndryshues i plote i lojes 

Kemi krijuar si harduerin dhe softuerin per t’u dhene lojen me performance te permiresuar pa vonese. 

Telefoni qe ju perstatet, ne menyre qe mos te duhet t’i pershtateni atij.

Duke ju mbajtur vazhdimisht nje hap para. Inteligjenca dhe hardueri i perparuar mesojne sesi e perdorni telefonin tuaj, duke u pershtatur per te zgjatur me shume dhe per te funksionuar ne menyre me te efektshme.

Samsung Galaxy S10 Plus Price

Specifikat

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja : 128 GB
RAM : 8 GB
Procesori : Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.31 GHz Cortex-A75 & 4×1.95 GHz Cortex-A55) – EMEA
Samsung GalaxyS10+ smartphone nga Samsung me Android 9.0 (Pie)
Ekrani : 6.4 inch
Kamera: 12 +12 +16MP
Selfie : 10 + 8MP

Galaxy S10 Plus cmimi me konkurures vetem ne Dyqan Taxi |

Main Menu

Samsung Galaxy S10 Plus 128GB ROM | 8GB RAM