Samsung Galaxy S8 Plus i Perdorur – Grade A

42,550L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY S8 PLUS

Samsung Galaxy S8 Plus i Perdorur Specs | Dyqan Taxi

Samsung GalaxyS8 Plus i Perdorur ne Dyqan Taxi, smartphone revolucionar. Eshte ne gjendje pa gervishtje, funksional i gatshem per cdo lloj prove.

Smartphone Samsung Galaxy S8Plus ka një ekran Super AMOLED. Ajo mat 159,5 mm x 73.4 mm x 8.1 mm dhe peshon 173 gram. Ekrani ka një rezolucion prej 1440 x 2960 piksel dhe densitet 531 pixel. Ka një raport prej 18.5: 9 dhe raport ekrani-trupi 83.7%.

Në pjesën e përparme gjendet nje kamera 8 MP dhe në pjesën e pasme, ka një kamera 12 MP me karakteristika si Selfie e gjerë ku ju mund te shkrepni foto pa fund ne anen tuaj me te mire.
Furnizohet nga një bateri 3500 mAh. Karakteristikat e lidhjes në smartphone përfshijnë WiFi, Bluetooth, GPS, Volte, NFC dhe më shumë.

Me parametra cilesore ofron nje pamje plot ngjyra ne nje ekran 6.2 inch. i cili kapercen kufijte e ekranit te smartphone. Nje permbajtje  e paster pa asnje kornize.

Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. Memorie qe mund te zgjerohet deri ne 256 MB.

Samsung Galaxy S8 Plus i Perdorur | Specs

samsung galaxy S8 plus Dyqan Taxi

Specifikat

Memorja : 64GB
RAM :  4GB
Procesori : Octa-Core 4x 2.45 GHz Kryo + 4x 2.15 GHz Kryo
Smartphone nga Android7.0 Marshmallow Nougat (TouchWiz UI)
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.2 inch
Kamera: 12MP
Selfie: 8MP
Bateria : 3,500 mAh


Blerej online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Samsung Galaxy S8 Plus i Perdorur – Grade A