Samsung M20 Galaxy Smartphone | Android

23,000L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY M20

Samsung M20 Galaxy Smartphone | Dyqan Taxi

Smartphone i nxjerr ne treg se fundmi me parametra te nje kualiteti te larte.
Nje sistem teknologjie i avancuar dhe njekohesisht i thjeshte ne perdorim.

Ekrani 6.3 inch ju mundeson nje pamje te gjere plot ngjyra te gjalla dhe pademshme per shikimin tuaj. Humbsni per ore te tera ne boten virtuale qe ofron ky ekran madheshtor. Luani lojra, shikoni video madje dhe filmat tuaj te preferuar ne kete smartphone.

Dual Kamera e Samsung M20 e cila kap dhe detajet me te vogla ne fotot tuaja. Ruani kujtimet tuaja jo vetem ne memorjen tuaj por dhe ne memorjen e Galaxy M20 Smartphone. Mund ti shfletoni dhe ti shihni sa here deshironi pa humbur asnje detaj nga ai cast. Castet me te lumtura jane prane jush ne cdo kohe.

Memorja 32 GB ruan ne menyre te sigurte foto, video, muzike apo dokument qe juve ju duhen ne telefonin tuaj. Rual rolin e nje asistenti personal ne perditshmerine tuaj.

Smartphone Samsung Galaxy M20

Galaxy M20 Samsung Smartphone Dyqan Taxi Shqiperi

Specifikat

Memorja: 32 GB
RAM : 3 GB
Procesori : Octa-core (2×1.8 GHz Cortex-A73 & 6×1.6 GHz Cortex-A53)
Samsung galaxy Smartphone me i ri nga Samsung me Android 8.1 deri ne  Android 9.0 
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.3 inch, 97.4 cm2
Kamera: 13 MP , f/1.9, + 5 MP f/2.2,LED flash, panorama, HDR
Selfie: 8 MP, f/2.0, 25mm

Tani ne treg Celular Samsung Galaxy M20 Buy | Dyqan Taxi nje bote e re per tu eksploruar |
Mund ta beni tuajin ne Dyqan Taxi me cmimin me konkurues ne treg.

Main Menu

Samsung M20 Galaxy Smartphone | Android