Tablet Lenovo | Lenovo Tab Essential 7

14,145L

In stock

Kategoria:

TABLET LENOVO ESSENTIAL 7

Tablet Lenovo | Lenovo Tab Essential 7 | Black | Price ne Dyqan Taxi

Me shume kenaqesi me Essential 7.

Lancuar ne Nentor te 2017.
Vjen me nje ekran 7.0inch me rezolucion 1024×600 piksel.

Lenovo Tab Ekrani posacerisht i dizajnuar per komfort.

Jep nje pervoje te bukurise vizuale me prekje.
Bota juaj do te duket dhe do te ndjehet drejt ne ekranin e saj te gjalle. Nje bote plote ngjyra te gjalla qe do ju mahnise per ore me rradhe para ekranit te saj.
Kjo pajisje e fuqishme do t’ju befasoje dhe do ngeleni te kenaqur me formen dhe funksionin e saj.

Nje procesor inteligjent Quad-core MediaTek MT8167D me kater berthama 1.3gHz.
Lenovo Tab 7 Operon me Android 7.0 dhe mundesohet nga nje bateri jo e levizshme prej 3500mAh. Duke ekzekutuar kete version jep nje pervoje te paster Android. Zvogelon rremujen e aplikacioneve dhe forcon performancen.

Ajo vjen me 1GB RAM.
Me memorje 16GB e cila mund te zgjerohet permes kartes microSD deri ne 128 GB. Ju mund te ruani cdo dokument apo foto, video etj qe duhet ne te.Suporton karte Sim. (Nano Sim)

Sa i perket kamerave per te kapur sekuenca te ndryshme nga jeta juaj.
Kamera e perparme 2MP | Selfie 2MP

Tablet te cilen mund ta perdor e gjithe familja.

Gjithmone duke qene gjithcka nen kontrollin tuaj.
Sensoret ne tablete perfshijne akselometrin, sensorin e drites dhe sensorin e afersise. Dimensionet e tij jane 194.80*102.00*8.80mm dhe peshon 251gr.

Ju mund te hapni llogarite tuaja te indivilizuara dhe mediat sociale pa asnje problem duke qene gjithmone te sigurt ne kete pajisje. Log-in e vecante te fjalimeve jane ato qe e bejne ket pajisje te sigurte pavarsisht qe ju mund ta ndani me persona te tjere. Nuk keni pse shqetesoheni per privatesine tuaj.
Disponon valet WiFi ose LTE ne menyre qe te mund te qendroni te lidhur gjate levizjes.

Karakteristika: 

-Ekran i gjalle 7inch per qartesi te plote.
-Kamerat e perparme dhe te pasme per ndarjen e menjehershme te fotografive.
-GPS i integruar per navigim te lehte offline.
-Audio e zgjeruar per nje tingull me te forte.
-Peshe e lehte dhe nje bateri e fuqishme
-Procesor i fuqishem per pervoje te pergjithshme.

Lenovo essential tablet

Tableta Lenovo Essential Tab 7

 Specifikat

Ekrani: 7.0inch
Procesor: MediaTek MT8167D
Kamera: 2MP Rear Camera
RAM: 1GB
ROM: 16GB
Lenovo Tablet me Sistem Operativ: Android 7.0
Bateri:3 500mAh


TABLET LENOVO ESSENTIAL 7 | Price | Blerje online ne Dyqan Taxi |

Main Menu

Tablet Lenovo | Lenovo Tab Essential 7