Xiaomi Redmi Go | Smartphone | Black | ROM 8GB

9,764L

In stock

Kategoria:

XIAOMI REDMI GO BLACK

Xiaomi Redmi Go | RAM 1GB | ROM 8GB | Smartphone | Blerje online ne Dyqan Taxi

Ekrani 5inch HD

Xiaomi Redmi Go ka nje dizajn elegant ultra te holle me shtrese te jashtme metalike dhe prshtatet shume mire ne doren tuaj. Gjithashtu ekrani 5.0” HD 16: 9 me rezolucion 1280×720 ofron nje pervoje te qarte te lojrave.

Foto te Detajuara

Xiaomi Redmi Go perfshin nje kamera 8MP (1.12μm) me diafragme F2.0, LED flash, fokusim automatik dhe aftesi per te regjistruar video 1080p. Kamera e perparme 5MP ka nje profil permiresimi dhe nje diafragme F2.2. Gjithsej, ju keni 13 filtra, 11 modalitete skenash dhe modalitetin HDR per selfie krijuese dhe te gjalla.

Altoparlante Cilesore

Altoparlanti ofron nje eksperience me te plote muzikore dhe telefonata hands-free, ndersa mikrofoni i dyfishte ndihmon ne zvogelimin e zhurmes se mjedisit per t’u degjuar dhe per te degjuar qarte kudo qe te jeni!

redmi note 7 ne dyqan taxi

Bateria qe ju lejon te beni me shume

Me një bateri prej 3000 mAh, Xiaomi Redmi Go ju mundeson te shfrytezoni plotesisht mundesite e argetimit qe ofron, nga videot Full HD dhe fotot e qarta deri ne kenget tuaja te preferuara, rrjetet sociale dhe shfletimet ne internet pa u shqetesuar per autonomine e saj.

Procesori Snapdragon 425

Me procesorin quad-core Snapdragon 425, ju do te merrni nje performance te fuqishme dhe e qendrueshme per nje pervoje me te mire ne Internet.

Dual SIM

Mbeshtet perdorimin e njekohshem te dy kartave SIM per thirrjet telefonike dhe nje karte microSD deri ne 128GB per ruajtjen e materialeve tuaja.

Smartphone Redmi Go | Black

xiaomi redmi go

Specifikimet

Rrjeti: 4G
Dimensionet: 140.4*70.1*8.4mm
Pesha: 137g
Ekrani: 5.0inch
Xiaomi me Sistem operativ: Android 8.1 Oreo (Go edition)
CPU: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Kamera: 8MP Dual-LED, panorama,HDR
Selfie: 5MP
Bateria: 3000mAh


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online. 

Main Menu

Xiaomi Redmi Go | Smartphone | Black | ROM 8GB