Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Albania

26,335L

In stock

Kategoria:

REDMI NOTE 7

Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Price | Europe | Albania |

Redmi Note 7 smartphone per foto profesionale ne cdo ore te dites !
Kater piksela per me shume qartesi.
Sa me shume piksela aq me te pastra jane imazhet.
Perdor sensorin e tij prej  48MP i cili eshte kater here me i madh se sensoret e zakonshem prej 12MP.
Me kete sensor nje piksel i vetem mat vetem 0.8μm duke ofruar shkrepje mahnitese te fotove tuaja.

Me nje prekje te vetme kamera juaj kap automatikisht disa imazhe dhe i kombinon ne nje foto te vetme cilesore me Redmi Note 7.
Jepini me teper ndricim fotove tuaja dhe realizoni foto te prodhuara me nje cilesi te larte.

redmi note 7 ne dyqna taxi smartphone xiaomi

Ekrani Dot Drop

Ekrani eshte zgjidhja e duhur per te maksimizuar hapesiren e ekranit te Xiaomi Redmi Note 7  dhe per te pershtatur kameren e perparme.
Me rezolucionin qe disponon 2340*1080 Piksel mund te garoje dhe me cilesine e televizoreve HD.

Bateria qe nuk fle kurre vetem me Redmi Note 7.
Bateri ultra e madhe qe do te thote kohezgjatje te jashtezakonshme dhe kohe karikimi super e shpejte.

Perdorimi i Snapdragon 660 dhe vecorite AI sjellin performance te shpejte dhe kohe reagimi te pabesueshme nga aplikacionet dhe lojrat.

Xhami qe ai posedon eshte kater here me i forte se gjeneratat e meparshme dhe ne te jane perdorur perforcime per te ruajtur me mire cepat delikate.

Smartphone Xiaomi ne Dyqan Taxi

smartphone xiaomi ne dyqan taxi

Specifikimet | Redmi Note 7 | Global Version | Europe | Albania | Price | 

Marka:  Xiaomi 
Lloji i Rrjetit: 4G
Dimensionet: 59.2*75.2*8.1mm
Pesha: 180g
Ekrani: 6.3inch
Tipi i Ekranit: IPS LCD
Redmi Note 7 me Sistem operativ: Android 9.0 (Pie); MIUI 10
CPU: Octa-core (4×2.2 GHz Kryo 260 & 4×1.8 GHz Kryo 260)
Karta e Memories: MicroSD deri ne 256GB
Kamera: 48+5MP ose 12+2MP Dual-LED flash, panorama,HDR
Selfie: 13MP
Bateria: 4000mAh
WLAN: Po
Bluetooth: Po
USB: Type C 10
Radio: Po
GPS Redmi Note 7: Po


Dyqan Taxi  tregohet i kujdesshem ne perzgjedhjen e partnereve te tij  per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe gamen e artikujve qe ju nevojitet Xiaomi Celulare & Aksesore Elektronike
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Main Menu

Xiaomi Redmi Note 7 | Global Version | Albania