Cante Laptopi Joyroom | Canta Per Lap Top

3,324L

In stock

Kategoria:

CANTE LAPTOPI JOYROOM

Cante Laptopi Joyroom | Canta per LapTop ne Dyqan Taxi

Kjo çantë laptopë është e dizajnuar mirë të jetë jo e rëndë, vetëm 4cm e trashë, por ka xhepa dhe ndarje të ndryshme për të mbajtur esencialet e përditshme si laptop, iPad, stilolaps, telefon etj. Dizajni i hollë i hollë e bën atë jo vetëm një çantë të përsosur / çantë mesazhi , por edhe një mëngë ideale laptopë që mund të futet në bagazhin tuaj. Zgjedhje shumë e mirë për përdorim të Udhëtimit dhe të përditshëm.

Material poliestër mjedisor me cilësi të lartë, kjo çantë per laptopë JOYROOM ka epërsi në pamje dhe cilësi te larte. Eshte perfekte për mbajtjen e laptopit, celularit, përshtatësit të rrymës, kufje, kabllo të dhënash, etj. Me dorezën e rehatshme prej lëkure, lehtë mund ta bartni si një kuletë.

Karakteristika

Poliester mjedisor, i butë dhe i sigurt.
Rezistente ndaj spërkatjes, veshje rezistente dhe të qëndrueshme për përdorim të gjatë.
Elegante në pamje, me doreza të rehatshme.
Struktura: xhep laptopi + xhepa pajisje shtesë dhe ne pjesen para + xhep.
Praktike dhe e lehte per t’u transportuar.

Cante Laptopi Joyroom | Canta per LapTop ne Dyqan Taxi
cante laptopi canta per laptop joyroom
Specifikimet

Marka: JOYROOM
Modeli: JR-CY112
Madhësia: 35cm x 27cm x 5cm
Materiali: 100% poliester
I përshtatshem me:
Macbook Air 13.3 inç
Macbook Pro 13.3 inç
Macbook Pro 13.3 me Retina Display
iPad Pro 12.9 inç
Laptopë të tjerë brenda madhësisë se saj.


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregatare Online 

Main Menu

Cante Laptopi Joyroom | Canta Per Lap Top