Cante laptopi Joyroom | Canta universale per laptop

2,700L2,890L (-7%)

In stock

Compare
Category:

si në pamje dhe cilësi te larte. Eshte perfekte për mbajtjen e laptopit, celularit, përshtatësit të rrymës, kufje, kabllo të dhënash, etj. Me dorezën e rehatshme prej lëkure, lehtë mund ta bartni si një kuletë.

Karakteristika

Poliester mjedisor, i butë dhe i sigurt.
Rezistente ndaj spërkatjes, veshje rezistente dhe të qëndrueshme për përdorim të gjatë.
Elegante në pamje, me doreza të rehatshme.
Struktura: xhep laptopi + xhepa pajisje shtesë dhe ne pjesen para + xhep.
Praktike dhe e lehte per t’u transportuar.

Cante Laptopi Joyroom | Canta per

CANTE LAPTOPI JOYROOM

Cante Laptopi Joyroom | Canta per Laptop ne Dyqan Taxi

Kjo çantë laptopë është e dizajnuar mirë të jetë jo e rëndë, vetëm 4cm e trashë, por ka xhepa dhe ndarje të ndryshme për të mbajtur esencialet e përditshme si laptop, iPad, stilolaps, telefon etj. Dizajni i hollë i hollë e bën atë jo vetëm një çantë të përsosur / çantë mesazhi , por edhe një mëngë ideale laptopë që mund të futet në bagazhin tuaj. Zgjedhje shumë e mirë për përdorim të Udhëtimit dhe të përditshëm.

Material poliestër mjedisor me cilësi të lartë, kjo çantë per laptopë JOYROOM ka epërLapTop ne
cante laptopi canta per laptop joyroom
Specifikimet

Marka: JOYROOM
Modeli: JR-CY112
Madhësia: 35cm x 27cm x 5cm
Materiali: 100% poliester
I përshtatshem me:
Macbook Air 13.3 inç
Macbook Pro 13.3 inç
Macbook Pro 13.3 me Retina Display
iPad Pro 12.9 inç
Laptopë të tjerë brenda madhësisë se saj.

CANTA PER LAPTOP SUPER CILESORE NGA JOYROOM


 

Be the first to review “Cante laptopi Joyroom | Canta universale per laptop”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu